Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
30 września
2018
Miasto:
Organizator: OpenLife

Konkurs OPEN LIFE „Zabezpieczamy Przyszłość”

Trwa konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu ubezpieczeń. Do 30 września br. studenci i absolwenci uczelni wyższych, którzy w roku akademickim 2017/2018 obronili pracę licencjacką lub magisterską z zakresu ubezpieczeń na życie mogą wziąć udział w konkursie „Zabezpieczamy przyszłość”. Do zdobycia jest nawet 6 tys. złotych oraz płatny staż w wybranym departamencie towarzystwa ubezpieczeniowego Open Life, które jest organizatorem konkursu.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy

Celem inicjatywy jest rozwijanie wśród studentów i absolwentów uczelni wyższych zainteresowania obszarem ubezpieczeń ochronnych, edukacja finansowa oraz stworzenie możliwości rozwoju osobom, które chciałyby w przyszłości związać się zawodowo z branżą ubezpieczeniową.

Bardzo cenimy sobie możliwość współpracy z młodymi osobami, które niejednokrotnie mają zupełnie inne od nas spojrzenie na rynek. Chcemy wspierać studentów zainteresowanych pracą
w ubezpieczeniach, dlatego oprócz nagród finansowych proponujemy zwycięzcom także płatne staże w naszym towarzystwie. Będą mogli od środka poznać proces tworzenia, sprzedaży i obsługi ubezpieczeń i przekonać się, że nasza branża jest naprawdę ciekawa
– mówił Krzysztof Bukowski, prezes zarządu Open Life TU Życie S.A.

Do konkursu można zgłaszać obronione w poprzednim roku akademickim prace licencjackie
i magisterskie, których przewodnim tematem były ubezpieczenia na życie. Praca powinna być napisana w języku polskim.

W jury konkursu „Zabezpieczamy przyszłość” zasiadają znakomici eksperci z branży ubezpieczeń: Marcin Orlicki, Jacek Skwierczyński i Tadeusz Szumlicz. Prace będą oceniane m.in. pod kątem oryginalnego ujęcia tematu, nowatorskiego i twórczego charakteru pracy czy też poprawności merytorycznej.

Partnerem konkursu jest AIESEC Warszawa SGH, a patronat medialny nad przedsięwzięciem sprawuje branżowy portal poświęcony ubezpieczeniom beinsured.pl oraz serwis rekrutacyjny dla specjalistów z branży finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej i sektora BPO/SSC – KarierawFinansach.pl 

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie internetowej: stypendium-konkurs.openlife.pl.

Strona konkursu: www.openlife.pl/konkurs-zabezpieczamy-przyszlosc/


Open Life TU Życie S.A. to towarzystwo ubezpieczeniowe specjalizujące się w tworzeniu, we współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi, innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych na życie. W portfolio spółki znajdują się również ubezpieczenia łączące funkcję oszczędzania z elementami ochronnymi oraz ubezpieczenia grupowe pracownicze. Spółka jest laureatem wielu nagród branżowych, w tym Orderów Finansowych. Więcej informacji o spółce znajduje się na stronie www.openlife.pl 

 

AIESEC Warszawa SGH - jeden z największych oddziałów lokalnych w Polsce. To właśnie tutaj, w 1971 roku, rozpoczęła się historia AIESEC Polska. Zrzesza ponad 100 aktywnych członków ze stołecznych uczelni,  którzy realizują projekty społeczne i biznesowe docierające do kilkudziesięciu tysięcy osób.

 

beinsured.pl to pierwszy na polskim rynku portal, który powstał w celu dzielenia się wiedzą oraz kompetencjami z zakresu ubezpieczeń. Miejsce tworzone jest przez wykwalifikowany zespół z myślą profesjonalistach, którzy każdego dnia w pracy zawodowej stykają się z tematami ubezpieczeń.

 

KarierawFinansach.pl to serwis rekrutacyjny dla specjalistów z branży finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej oraz sektora BPO/SSC. Oprócz ofert pracy od ponad 400 pracodawców, dostarcza także aktualne informacje z branży i poradniki, które pozwalają kandydatom z sukcesem przejść przez proces rekrutacji.

(Informacje organizatora)

Kontakt
OpenLife
Wydarzenia

Dziś jest 05 sierpnia 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie