Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
25 kwietnia
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: CFA Society

Startuje druga edycja konkursu studenckiego Ethics Challenge

CFA Society Poland we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego stawiają na etykę. Rusza druga edycja konkursu przeznaczonego dla studentów, który pozwoli im zrozumieć istotę transparentności i egzekwowania regulacji we współczesnym świecie finansów. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 kwietnia br.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy
Kategoria: BPO/SSC

Ethics Challenge to inicjatywa wspierana przez CFA Institute w wielu krajach. Od 2018 r. gości również w Polsce za sprawą organizatora – CFA Society Poland. Ubiegłoroczna odsłona konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem studentów z całego kraju, a zwycięstwo przypadło w udziale przedstawicielom Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

Tegoroczna edycja przebiegać będzie w sposób podobny do poprzedniej. Studenci uczelni bądź kierunków o profilu ekonomicznym, finansowym lub biznesowym formują 3- lub 4-osobowe zespoły, które pod opieką merytoryczną pracownika akademickiego opracowują rozwiązanie studium przypadku. Po ocenie dokonanej przez kapitułę konkursową najlepsze zespoły zapraszane są do finału, podczas którego na żywo przedstawiają propozycję pogodzenia konfliktu przedstawionego w case study. Na najwyżej ocenioną drużynę czeka nagroda w postaci stypendium CFA, a pozostałe miejsca na podium otrzymają nagrody rzeczowe.

Drużyny mogą zgłaszać uczestnictwo pod adresem: office@cfa.com.pl do 25.04.2019. W temacie zgłoszenia proszeni są o podanie oficjalnej nazwę konkursu oraz nazwy uczelni, a w treści maila skład osobowy zespołu wraz z adresami mailowymi poszczególnych członków.

Więcej informacji na stronie: http://www.ethicschallenge.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Ewelina Nurczyk, ewelina.nurczyk@poland.cfasociety.org, tel. (0048) 518 073 813

(Informacje organizatora)

Kontakt
CFA Society
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 22 czerwca 2024

Zobacz wszystkie