Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
12 maja
2014
Miasto: Cała Polska
Organizator: KPMG

Tax’n’You. Termin zgłaszania udziału w konkursie

Typ wydarzenia: Konkursy
Do 12 maja można zgłaszać swój udział w konkursie podatkowym Tax’n’You organizowanym już po raz siódmy przez KPMG! Finaliści otrzymają m.in. oferty płatnych praktyk, a studentom, którzy znajdą się na podium, firma zaproponuje umowy o pracę w KPMG.

Firma audytorsko-doradcza KPMG już po raz siódmy organizuje konkurs o tematyce podatkowej Tax’n’You. Skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2013 roku, którzy interesują się tematyką podatkową, prawną oraz mają wiedzę o aktualnych wydarzeniach gospodarczych.

Formuła konkursu
Konkurs obejmuje dwa etapy. W pierwszym uczestnicy wypełniają formularz i odpowiadają na 20 losowo wybranych pytań jednokrotnego wyboru, dotyczących przede wszystkim zagadnień podatkowych, a także ogólnej znajomości wydarzeń gospodarczych. Oceniana jest zarówno poprawność odpowiedzi, jak i czas wypełnienia.

Do etapu II zaproszonych zostanie 24 najlepszych kandydatów, którzy zmierzą się podczas finału (kazus z zakresu polskiego prawa podatkowego, panel dyskusyjny o tematyce podatkowej, konkurs znajomości terminów podatkowych). 

Jak zgłosić się do Tax’n’You?
Rejestracja do VII edycji ruszyła 21 kwietnia. Na stronie kpmg.taxandyou.pl w zakładce Rejestracja dostępna jest ankieta konkursowa (etap I). KPMG czeka na zgłoszenia do 12 maja 2014 roku. Najlepsi zostaną zaproszeni do finału, który odbędzie się 23 maja 2014 roku w Warszawie.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają m.in. nagrody finansowe oraz umowy o pracę w wybranych biurach KPMG w Polsce. Pozostali finaliści otrzymają natomiast oferty płatnych praktyk. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie kpmg.taxandyou.pl.

Organizator i Patron Merytoryczny: KPMG
Patroni Honorowi: Uniwersytet Warszawski, Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Patron: ACCA
Partnerzy Strategiczni: Apart, Chocolissimo, empik school, Wolters Kluwer
Patroni Medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Forsal.pl, Absolvent.pl, dlaStudenta.pl, Eurostudent.pl, KarierawFinansach.pl, Pracuj.pl, Semestr; Partnerzy studenccy: AIESEC, ELSA

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia