Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
4 kwietnia
do 13 kwietnia
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Soneta

Test kwalifikacyjny do konkursu Księgowi Przyszłości

Typ wydarzenia: Konkursy

Od 4 do 13 kwietnia trwa pierwszy etap konkursu Księgowi Przyszłości. Test kwalifikacyjny jest dostępny na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl po wcześniejszej rejestracji i można go wypełniać do 13 kwietnia. Do tego dnia możliwa jest też rejestracja drużyn do konkursu. 

Konkurs Księgowi Przyszłości ma charakter drużynowy i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych – dla zawodowych księgowych, studentów uczelni ekonomicznych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Drużyny biorące udział w konkursie wypełniają testy online poprzez platformę dostępną na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl zgodnie z harmonogramem:
• I etap i rejestracja do konkursu – do 13 kwietnia
• II etap – 15–24 kwietnia
• III etap – 26 kwietnia–4 maja (drużyny zawodowe i studenckie)
• Półfinał – 6–20 maja 
• 9 czerwca 2016 – finał i gala finałowa, Warszawa (drużyny zawodowe i studenckie)

Nagrodami głównymi w kategoriach zawodowej i studenckiej są vouchery na wakacje marzeń o wartości odpowiednio 30 i 15 tysięcy złotych. Laureaci konkursu będą mogli także poszerzyć swoją wiedzę dzięki bonom szkoleniowym od SKwP oraz publikacjom ufundowanym przez wydawnictwo Rachunkowość. Wszyscy finaliści otrzymają również nowoczesne gadżety elektroniczne które będą pomocą w pracy księgowego. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zebrać trzyosobową drużynę, dokonać rejestracji na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs i w wymaganym terminie wypełnić test kwalifikacyjny online

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 22 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie