Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 kwietnia
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Koło Naukowe Prawa Bankowego

11. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych

Koło Naukowe Prawa Bankowego, działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, serdecznie zaprasza na 11. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych, który odbędzie się już 15 kwietnia 2019 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Bankowość, BPO/SSC

Celem wydarzenia jest  stworzenie przestrzeni do dyskusji dla środowiska prawniczego, akademickiego i szeroko rozumianego biznesu.

W trakcie 11. Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych odbędą się liczne wystąpienia eksperckie oraz panele dyskusyjne, obejmujące między innymi takie zagadnienia jak wykorzystanie chmury obliczeniowej przez instytucje finansowe, zastosowanie technologii blockchain w usługach bankowych oraz krajobraz po wdrożeniu dyrektywy PSD2 i uruchomieniu otwartych interfejsów.

Prelegentami 11. Kongresu będą m.in.: dr hab. Jacek Jastrzębski (Przewodniczący KNF), Cezary Stypułkowski (mBank), mec. Marcin Maruta (Maruta Wachta sp. j.), dr Paweł Widawski, Maciej Kostro (Związek Banków Polskich) oraz Jacek Czarnecki (MakerDAO, KPI Blockchain Lab).

Udział w kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia: www.kongresprawabankowego.pl

(Informacje organizatora)

Kontakt
Koło Naukowe Prawa Bankowego
Centrum Nauki Kopernik
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 31 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia