Temat tygodnia
Temat przybliżają: Piotr Morawski i Denis Bujanowski, członkowie zespołu Transfer Agency w Brown Brothers Harriman.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 kwietnia
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Koło Naukowe Prawa Bankowego

11. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych

Koło Naukowe Prawa Bankowego, działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, serdecznie zaprasza na 11. Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych, który odbędzie się już 15 kwietnia 2019 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Bankowość, BPO/SSC

Celem wydarzenia jest  stworzenie przestrzeni do dyskusji dla środowiska prawniczego, akademickiego i szeroko rozumianego biznesu.

W trakcie 11. Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych odbędą się liczne wystąpienia eksperckie oraz panele dyskusyjne, obejmujące między innymi takie zagadnienia jak wykorzystanie chmury obliczeniowej przez instytucje finansowe, zastosowanie technologii blockchain w usługach bankowych oraz krajobraz po wdrożeniu dyrektywy PSD2 i uruchomieniu otwartych interfejsów.

Prelegentami 11. Kongresu będą m.in.: dr hab. Jacek Jastrzębski (Przewodniczący KNF), Cezary Stypułkowski (mBank), mec. Marcin Maruta (Maruta Wachta sp. j.), dr Paweł Widawski, Maciej Kostro (Związek Banków Polskich) oraz Jacek Czarnecki (MakerDAO, KPI Blockchain Lab).

Udział w kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia: www.kongresprawabankowego.pl

(Informacje organizatora)

Kontakt
Koło Naukowe Prawa Bankowego
Centrum Nauki Kopernik
Warszawa

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Sopockie Warsztaty Logistyczne 2019
Sopot 21 listopada
21 listopada Sopot
Ogranizator Koło Naukowe Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego
Kategoria
BPO/SSC