Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
9 grudnia
2019
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ

2. edycja Konferencji „Bezpieczne podatki”

Już 9 grudnia 2019 roku w Krakowie odbędzie się 2. edycja Konferencji „Bezpieczne podatki” organizowana przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ pod patronatem Fundacji Polska Jutra.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Podatki, BPO/SSC

◼︎ O KONFERENCJI

Jest to jedna z nielicznych w Polsce konferencji łączących jednocześnie kwestie podatkowe i karnistyczne w pełni poświęconych tematyce przestępstw podatkowych i ich karnoprawnych i administracyjnokarnych skutków. Stworzona została z myślą o osobach, które są zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu obu dziedzin, dlatego też tematem Konferencji uczyniliśmy prawnogospodarczą problematykę oszustw podatkowych. Polskiemu systemowi podatkowemu zarzucana jest nieszczelność, często wykorzystywana do praktykowania ciekawych sposobów, pozwalających na opodatkowanie. To właśnie temu zjawisku, jego przyczynom, skutkom oraz możliwościom zapobiegania przyjrzymy się podczas prelekcji.

Patronem medialnym Konferencji jest Kariera w Finansach.

 

︎O PRELEGENTACH

Podobnie jak w ubiegłym roku, do grona prelegentów zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli świata administracji oraz nauki prawa, którzy podzielą się z Wami swoją ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W gronie tym znajdują się między in. Prof. UJ dr hab. Janusz Raglewski, dr Agnieszka Franczak oraz dr Jowita Pustuł oraz Dyrektor Oddziału Krakowskiego Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw Grzegorz Piątkowski.

 

◼︎ TWÓJ UDZIAŁ

Serdecznie zapraszamy 9 grudnia 2019 roku do Sali Wystawowej Auditorium Maximum w Krakowie przy ul. Krupniczej 33a.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, który pojawi się 2 grudnia.

 

Zainteresowany? - Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco.

 

CZEKAMY NA WAS!

(Informacje organizatora)

Kontakt
Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ
Uniwersytet Jagielloński
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 02 lipca 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie