Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 października
2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Practical Events

30 lat windykacji w wolnej Polsce

Rok 2019 to rok świętowania 30. jubileuszu pierwszych wyborów parlamentarnych w wolnej Polsce. 4 czerwca 1989 r. po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej Polacy mogli zupełnie obiektywnie i w nieskrępowany sposób wypowiedzieć się co do dalszych losów Rzeczypospolitej Polskiej. To początek „wolnej Polski”.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

24 października 2019 r. branża windykacji i zarządzania wierzytelnościami spotka się w Warszawie, aby podsumować swoje ostatnie 30-lecie: narodzenie się rynku windykacji w Polsce oraz powstanie pierwszych przedsiębiorstw zajmujących się zawodowo i profesjonalnie windykacją polubowną, sądową i egzekucyjną na wierzytelnościach własnych, zleconych i sekurytyzowanych, ewolucję modelu windykacji, zmiany ustawodawstwa oraz postęp informatyzacji.

Na konferencji obecni będą założyciele rynku windykacji, managerowie tworzący pierwsze strategie windykacyjne, emerytowani windykatorzy i komornicy sądowi oraz nowe pokolenie XYZ branży zarządzania wierzytelnościami.

TEMATY:

 • Rozwój rynku windykacji w Polsce
 • Windykacja spraw własnych, zleconych a następnie sekurytyzowanych – jakie sprawy obsługiwały pierwsze firmy windykacyjne w Polsce i jak narodził się rynek wierzytelności sekurytyzowanych
 • Pozyskiwanie danych – kiedyś i dziś
 • Informatyzacja procesu windykacji – od akt papierowych do systemów operacyjnych
 • Najważniejsze trendy technologiczne w windykacji
 • Historia windykacji terenowej
 • Niewypłacalna spółka – odpowiedzialność subsydiarna członków zarządu
 • Egzekucja komornicza na przestrzeni ostatnich 30 lat

BILETY:

 • 995 zł netto – udział w konferencji
 • 1295 zł netto – udział w konferencji i kolacji networkingowej
 • 469 zł netto – udział w kolacji networkingowej

 

Więcej szczegółów na stronie: https://practicalevents.pl/s/konferencje/30-lat-windykacji-w-wolnej-polsce/

BADANIE SPOŁECZNE NT. OCENY BRANŻY WINDYKACYJNEJ

W trakcie trwania kampanii marketingowej promującej konferencję „30 lat windykacji w wolnej Polsce” Organizator przeprowadza kampanię społeczną wśród aktywnych zawodowo i emerytowanych przedstawicieli branży windykacyjnej oraz osób niezwiązanych z branżą zarządzania wierzytelnościami dotyczącą zebrania opinii na temat rynku windykacji w Polsce i postępujących zmian w ustawodawstwie. Podsumowanie zebranych opinii w trakcie kampanii zostanie zaprezentowane podczas pokonferencyjnej kolacji networkingowej.

Link do ankiety - KLIKNIJ

(Informacje organizatora)

Kontakt
Practical Events
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat”
Warszawa