Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
29 lutego
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Samorząd Studentów SGH

4. edycja Targów Firm FMCG

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Zbliża się 4. edycja Targów Firm FMCG, które odbędą się w lutym Szkole Głównej Handlowej. Na każdego czekać tam będzie możliwość porozmawiania z osobami reprezentującymi liderów rynku, zapoznanie się z ich ofertami pracy oraz udział w prowadzonych przez nich warsztatach.

29 lutego w Auli Spadochronowej odbędzie się wioska targowa, na której prezentować się będą najwięksi przedstawiciele branży, m.in. Jeronimo Martins, Procter & Gamble, Unilever, Reckitt Benckiser czy Coca-Cola Hellenic Polska. Po południu odbędą się keynote speeches, czyli inspirujące spotkania z liderami branży, które zwieńczone zostaną uroczystym bankietem. Na nim zaś uczestnicy będą mieli okazje do networkingu z naszymi gośćmi w postaci Round Tables.

1 i 2 lutego odbywać się będą warsztaty przeprowadzane przez partnerów wydarzenia. Wybrani drogą rekrutacji uczestnicy będą mogli rozbudować zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie, a udział w nich pokaże im jak radzić sobie z wyzwaniami i problemami, z którymi spotykają się na co dzień pracownicy branży FMCG.

Rekrutacja startuje już 15 lutego. Więcej informacji na stronie www.targifmcg.pl.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki