Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
29 lutego
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Samorząd Studentów SGH

4. edycja Targów Firm FMCG

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Zbliża się 4. edycja Targów Firm FMCG, które odbędą się w lutym Szkole Głównej Handlowej. Na każdego czekać tam będzie możliwość porozmawiania z osobami reprezentującymi liderów rynku, zapoznanie się z ich ofertami pracy oraz udział w prowadzonych przez nich warsztatach.

29 lutego w Auli Spadochronowej odbędzie się wioska targowa, na której prezentować się będą najwięksi przedstawiciele branży, m.in. Jeronimo Martins, Procter & Gamble, Unilever, Reckitt Benckiser czy Coca-Cola Hellenic Polska. Po południu odbędą się keynote speeches, czyli inspirujące spotkania z liderami branży, które zwieńczone zostaną uroczystym bankietem. Na nim zaś uczestnicy będą mieli okazje do networkingu z naszymi gośćmi w postaci Round Tables.

1 i 2 lutego odbywać się będą warsztaty przeprowadzane przez partnerów wydarzenia. Wybrani drogą rekrutacji uczestnicy będą mogli rozbudować zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie, a udział w nich pokaże im jak radzić sobie z wyzwaniami i problemami, z którymi spotykają się na co dzień pracownicy branży FMCG.

Rekrutacja startuje już 15 lutego. Więcej informacji na stronie www.targifmcg.pl.

Podobne wydarzenia