Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
9 września
do 18 września
2010
Miasto:
Organizator:

6. Chorzowska Konferencja Bankowości i Finansów

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Wydział Zamiejscowy w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zaprasza na 6. Chorzowską Konferencję Bankowości i Finansów.

Temat: NOWE WYZWANIA dla uczestników rynków finansowych WOBEC współczesnego KRYZYSU EKONOMICZNEGO. Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 września w Chorzowie.

Kryzys finansowy, który wstrząsnął Ameryką w roku 2008, a następnie dotknął większość krajów rozwiniętych i rozwijających się, zaowocował rozległą recesją i zagroził podkopaniem fundamentów nie tylko krótkoterminowego, ale i długofalowego wzrostu gospodarczego. Pobudził on tym samym i odświeżył refleksję na temat źródeł i warunków prosperity oraz perspektyw dalszego dynamicznego rozwoju tak krajowych gospodarek jak i gospodarki globalnej.

Tymczasem dla Polski i wielu innych krajów Europy Środkowej podtrzymanie gospodarczego wzrostu stanowi jedną z najbardziej żywotnych kwestii. Kryzys, który w wielu przejawach trwa do dziś, stawia pod znakiem zapytania i ten, i inne narodowe cele i priorytety, jak choćby ewentualne wejście do strefy euro. Gdy dodamy do tego istotne wyzwanie, jakim jest sytuacja na rynku pracy, staje się jasne, że obecne zawirowania dotyczą nas wszystkich i że zadanie zrozumienia ich natury oraz znalezienia skutecznych recept na walkę z kryzysem tudzież zapobieganie podobnym zaburzeniom w przyszłości, jest zadaniem na tyle ważnym, iż nie można złożyć go wyłącznie w ręce rządów i polityków.

Celem konferencji jest stworzenie forum wymiany refleksji i doświadczeń na temat przyczyn i skutków kryzysów w sektorze finansowym oraz ich reperkusji dla światowych gospodarek. Wiele uwagi w trakcie szóstej edycji naszej Konferencji chcemy ponadto poświęcić wyzwaniom stojącym przed Polską i innymi krajami rozwijającymi się.

Więcej informacji

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia