Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 lutego
2020
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Klub Inwestora SGH

8. edycja British-Polish Investment Alliance

Kilkumiesięczny projekt jest zorganizowany przez członków Klubu Inwestora przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. B-PIA jest pomyślany jako platforma nawiązywania i zacieśniania więzów pomiędzy czołowymi polskimi i angielskimi przedstawicielami sektora finansów i bankowości inwestycyjnej a najzdolniejszymi studentami polskich uczelni. Do partnerów korporacyjnych projektu wliczają się takie instytucje, jak JP Morgan, KKR, Warburg Pincus, BAML.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: BPO/SSC

Do najważniejszych punktów w agendzie B-PIA należy konferencja, która odbędzie się 24 lutego 2020 r. w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie, podczas której uczestnicy projektu będą dyskutować o nowych szansach i wyzwaniach stojących przed sektorami edukacji, finansów i innowacji w Polsce. Panele będą dotyczyć ekspansji polskich spółek na rynek Wielkiej Brytanii i możliwości finansowania inwestycji przez brytyjskie firmy. Pokreślone zostanie także zainteresowanie brytyjskich inwestorów polskim rynkiem oraz ryzyko związane z Brexitem w kontekście inwestycji pomiędzy krajami.

Celem konferencji jest promocja atrakcyjności Polski w obszarach bankowości, innowacji oraz edukacji. Natomiast na początku marca 2020 r. grupa 15 studentów wybranych w szczegółowym programie rekrutacyjnym uda się na 5-dniowy wyjazd naukowy do Anglii. W programie wizyty znajdują się wizyty studyjne w największych bankach londyńskiego City oraz  uczestnictwo w LSE Polish Economic Forum.

B-PIA tworzy wyjątkową przestrzeń dla najbardziej obiecujących polskich studentów przygotowujących się do kariery w finansach, którzy mają możliwość nawiązać cenne relacje zawodowe z wiodącymi instytucjami sektora bankowego, jak również z przedstawicielami środowiska akademickiego. Liczni alumni poprzednich edycji projektu pracują obecnie w firmach będących wieloletnimi partnerami Aliansu.

(Informacje organizatora)

Kontakt
SKN Klub Inwestora SGH
Warszawa

Podobne wydarzenia