Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 października
2012
Miasto: Hotel Intercontinental
Organizator: ACCA Poland

ACCA CFO European Summit

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć podczas tegorocznej konferencji CFO European Summit, organizowanej przez ACCA, która już 24 października odbędzie się w Warszawie (hotel Intercontinental).


Głównym celem CFO European Summit jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla kadr zarządzających i finansowych największych przedsiębiorstw w Polsce i w Europie.


Tegoroczna edycja będzie miała formę prezentacji i dyskusji panelowych, w trakcie których międzynarodowi eksperci, znani ekonomiści oraz wybitni CFO podzielą się swoją wiedzą na najbardziej nurtujące świat finansów tematy. Wydarzenie będzie też znakomitą okazją do wymiany poglądów i budowania cennych relacji biznesowych.


Gościem specjalnym będzie prof. Leszek Balcerowicz.


Wśród zaproszonych prelegentów znajdują: Dr Georg Vielmetter, dyrektor z Hay Group Europe, Dr Daniel Thorniley, prezes DT – Global Business Consulting GmbH, Lidia Adamska, członek zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Daniel Howlett, head of structured banking, Corporate & Structured Banking, HSBC plc, Miklos Kormos, dyrektor zarządzający Deutsche Bank London, Monika Morali-Efinowicz, partner i dyrektor zarządzająca Advent International, Ilona Weiss, Prezydent ACCA Polska, liczni członkowie ACCA z Polski i zagranicy oraz przedstawiciele organizacji zawodowych i stowarzyszeń branżowych.


Konferencja będzie w całości prowadzona po angielsku i nie będzie tłumaczona.


Partnerami wydarzenia są: Euler Hermes i HSBC


Już dziś zgłoś swój udział w CFO European Summit


Więcej informacji na stronie www.cfosummit.pl.

Kontakt
Hotel Intercontinental
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia