Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
1 lutego
do 18 lutego
2015
Miasto: Online
Organizator: HRM Institute

Badanie trendence Graduate Barometer 2015

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Weź udział w badaniu i wygraj nawet 2000 zł na zakupy!

 

Jesteś studentem? Podziel się swoją opinią na temat oczekiwań wobec pracodawców oraz uczelni i wygraj atrakcyjne nagrody!

Jeszcze do 18.02.2015 r. możesz wziąć udział w badaniu trendence Graduate Barometer 2015 – największym europejskim badaniu na temat edukacji i kariery. Pytania zawarte w ankiecie dotyczą poziomu satysfakcji ze studiów oraz oczekiwań w stosunku do przyszłej kariery.

Badanie jest przeprowadzane w formie prostej ankiety internetowej, której wypełnienie zajmuje około 10 minut. Możesz wypełnić ją również na urządzeniach mobilnych. Ankieta jest przeprowadzana we współpracy z trendence Institute w Berlinie. Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane chronione.

Przejdź do ankiety » 

Nagrody:

  • Bon na 200 zł na wyjście z przyjaciółmi do ulubionej knajpki (w losowaniu nagrody biorą udział tylko osoby, które wypełniły ankietę w okresie 01.02.- 18.02.2015 r.)
  • Tablet Samsung Galaxy Tab 4,
  • Bony zakupowe o wartości 500 euro (5x) i 200 euro (10x) do zrealizowania m.in. w Zalando, Media Markt i Douglas.

 

Sprawdź szczegóły na stronie badania »  

Każdy, kto wypełni ankietę może pobrać publikację trendence Career Guide 2015, w której znajdzie przydatne informacje na tematy związane z szukaniem pracy, czy prawidłowym sporządzaniem dokumentów rekrutacyjnych – wystarczy kliknąć w WYNIKI z zeszłego roku.

Kontakt
Online
Wydarzenia

Dziś jest 18 czerwca 2024

Zobacz wszystkie