Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 października
do 16 października
2016
Miasto: Barcelona, Hiszpania
Organizator: Bain & Company

BAINWORKS 2016. Case study weekend

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Jesień to dobra okazja, by odwiedzić stolicę Katalonii? Weź udział w wydarzeniu BAINWORKS i odwiedź Barcelonę w październiku.

Kiedy: 14–16 października 2016 r.
Gdzie: Barcelona, Hiszpania
Wydarzenie: BAINWORKS. International Flagship Event
Temat wiodący: E-payments – Fintechs take on the banking world
Organizator: Bain & Company

Kto może wziąć udział w wydarzeniu:
Studenci ostatniego roku studiów licencjackich bądź studenci studiów magisterskich, którzy posiadają kompetencje analityczne i interpersonalne.

Aplikacje można składać do 10 lipca.
Decyzja w sprawie udziału zostanie podjęta przez organizatora po 31 sierpnia 2016 r.
Organizator pokrywa koszty: przelot, pobyt oraz wyżywienie.

Bainworks to niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w weekendowym wydarzeniu, poznać kreatywnych ludzi i przekonać się, jak wygląda praca w firmie konsultingowej o międzynarodowym zasięgu.

Las Ramblas, Gaudí, Dalí, Miró... Barcelona to miasto, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością dzięki innowacyjnym rozwiązaniom biznesowym największych graczy na świecie. Barcelona to przestrzeń jutra, gdzie Volvo posiada swoje strategiczne studio designu, Cisco rozwija projekty składające się na miasto przyszłości, a Barcelona Design Week wyznacza światowe trendy w branży tekstylnej. W 2014 roku Komisja Europejska nagrodziła stolicę Katalonii tytułem iCapital – Europejskiej Stolicy Innowacji.

Innowacje zmieniają zarówno gospodarkę, jak i każdą sferę naszego życia. Coraz więcej z nas korzysta z rozwiązań mobilnych i poszukuje najbardziej przyjaznych usług oferowanych przez organizacje za pomocą nowych technologii. Przykładem mogą być banki, z którymi zaczynają rywalizować przedsiębiorstwa reprezentujące tzw. sektor fintech. Utrzymanie silnej pozycji na rynku zależy obecnie od dobrze przemyślanego modelu e-płatności w obszarze bankowości detalicznej.

Jak odnaleźć się we współczesnym świecie biznesu? Dzięki wydarzeniu BAINWORKS masz szansę na niesamowitą przygodę, w której zostaniesz dyrektorem zarządzającym w sektorze fintech. Od Twojej kreatywności będzie zależeć, jak silnym graczem staniesz się na rynku dynamicznie rozwijających się e-płatności.

Co Cię czeka?

  • Identyfikacja i ocena atrakcyjności rynków.
  • Rozwój konkurencyjnej strategii uwzględniającej oczekiwania klientów.
  • Realizacja opracowanych pomysłów.

BAINWORKS to również spotkanie networkingowe, w którym poznasz ludzi różnych kultur z takich krajów, jak Belgia, Finlandia, Niemcy, Norwegia, Rosja, Hiszpania, Szwajcaria czy też Polska.

Jak wziąć udział w projekcie?
1. Wejdź na stronę www.jonbain.com.
2. Wybierz opcję "Warsaw 100 proc.".
3. Wybierz opcję Associate Consultant Intern.
4. Załącz CV i list motywacyjny w języku angielksim.
5. W liście motywacyjnym poświęć 200 słów następującemu zagadnieniu: "Czym się pasjonujesz i jak pasja pomaga Ci w życiu".
6. Przy liście motywacyjnym (tzw. referencje line) zaznacz opcję "BAINWORKS 2016".

Kontakt z organizatorem: events.warsaw@bain.com

Więcej informacji: www.bainworks.pl