Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 kwietnia
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: Centrum Promocji Informatyki

Biura rachunkowe po deregulacji. Jak utrzymać pozycję rynkową w warunkach zwiększonej konkurencji

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Centrum Promocji Informatyki zaprasza na seminarium Biura rachunkowe po deregulacji. Jak utrzymać pozycję rynkową w warunkach zwiększonej konkurencji, które odbędzie się 16 kwietnia 2015 roku w Warszawie.


 

Program

 

Program wydarzenia znajduje się na stronie organizatora »

 

a w nim:

  • Umowa na świadczenie usług księgowych pomiędzy biurem rachunkowym a firmą-klientem. Ryzyka prawne związane z wykonywaniem usług księgowych.
  • Usługowe prowadzenie ksiąg przez biura podatkowe po deregulacji. Jak prowadzić podatkową księgę przychodów i rozchodów, uwzględniając rozbieżności pomiędzy ustawą a rozporządzeniem? Jak określić politykę rachunkowości w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych i zorganizować księgi rachunków?
  • Jaki jest zakres odpowiedzialności biura rachunkowego, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności osoby obliczającej zaliczki na podatki i składki ZUS? Za co może grozić odpowiedzialność karno-skarbowa? Jak sądy orzekają w sprawach dotyczących biur rachunkowych?
  • Orzecznictwo sądowe w zakresie problemów dotyczących działalności biur księgowych oraz interpretacje i wyjaśnienia Ministerstwa Finansów.
  • EXEL jako kanon w pracach biura rachunkowego: zestawienia, raporty, formularze, graficzne prezentacje danych. Efektywne sposoby wykorzystywania Exela w księgowości. Excel jako elastyczne narzędzie ułatwiające i przyspieszające pracę w księgowości
  • EXEL jako kanon w pracach biura rachunkowego: zestawienia, raporty, formularze, graficzne prezentacje danych. Efektywne sposoby wykorzystywania Exela w księgowości. Excel jako elastyczne narzędzie ułatwiające i przyspieszające pracę w księgowości:

Dzięki formularzowi zgłoszeniowemu,
możecie Państwo skorzystać
10% RABATU na udział w wydarzeniu »


 

Organizator:

 

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.

tel. (22) 870 69 10, 870 69 78

email: pr@konferencja.com.pl

 

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie