Temat tygodnia
Rozmowa z Kasia Malinowską, trenerką rozwoju osobistego i certyfikowanym coachem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
1 marca
do 10 marca
2013
Miasto: Poznań
Organizator: Klub Inwestora SGH

British-Polish Investment Alliance

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
British-Polish Investment Alliance (BPIA) to najnowsza inicjatywa Klubu Inwestora, działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

British-Polish Investment Alliance (BPIA) to najnowsza inicjatywa Klubu Inwestora, działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekt organizowany jest przy wsparciu najbardziej prestiżowych środowisk biznesowych, banków inwestycyjnych, firm doradczych, organizacji rządowych oraz innych społeczności studenckich z renomowanych uczelni ekonomicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii.

BPIA to niepowtarzalna szansa dla uczestników konferencji, jak również partnerów projektu, na głębsze zapoznanie się ze specyfiką obu rynków, ich kulturą oraz możliwościami rozwoju w obu państwach.

Głównym celem inicjatywy jest nawiązanie trwałej i długofalowej ekonomicznej, biznesowej, politycznej oraz kulturowej współpracy polsko-brytyjskiej. Chcemy stworzyć efektywną platformę kontaktową pomiędzy polskimi i brytyjskimi studentami z najlepszych uczelni w obu krajach oraz pracodawcami na lokalnych rynkach finansowych. Dodatkowo, projekt ma na celu promocję i szerzenie wiedzy o Polsce w Wielkiej Brytanii.

British-Polish Investment Alliance składa się z dwóch części: brytyjskiej i polskiej.
  • Pierwsza część projektu to ośmiodniowa wizyta skrupulatnie wybranych w procesie rekrutacji, 25 ambitnych polskich studentów w Wielkiej Brytanii: Londynie, Oksfordzie, Cambridge i Warwick. Delegacja weźmie udział w Polish Economic and Business Forum 2013 w London School of Economics, a także w spotkaniach z przedstawicielami instytucji takich jak JP Morgan, Merrill Lynch, Nomura, Bloomberg, Deloitte, Commerzbank, Google.
  • Druga część projektu to konferencja British-Polish Investemnt Alliance poświęcona bankowości inwestycyjnej, fuzjom i przejęciom, zarówno od strony biznesowej jak i prawnej, lobbingowi, najnowszym możliwościom start-up’owym oraz interesującym branżom inwestycyjnym. Weźmie w niej udział 25 osobowa delegacja najlepszych studentów z Wielkiej Brytanii, jak również polscy studenci z największych uczelni ekonomicznych w kraju. Ponadto, zagraniczni goście będą mieli okazję wziąć udział w licznych dyskusjach, konferencjach oraz case studies zorganizowanych na polskich uczelniach ekonomicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.
British-Polish Investment Alliance to innowacyjna i niepowtarzalna inicjatywa, która łączy społeczność akademicką, biznesową oraz organizacje rządowe z dwóch krajów: Wielkiej Brytanii i Polski. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwijającym się rynkiem polskim, nowymi możliwościami inwestycyjnymi i globalizacją, projekt ma szansę na duże powodzenie i stworzenie długoterminowej współpracy na wielu płaszczyznach.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

Kontakt
Londyn, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź
Poznań
Wydarzenia

Dziś jest 05 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling