Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
1 marca
do 10 marca
2013
Miasto: Poznań
Organizator: Klub Inwestora SGH

British-Polish Investment Alliance

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
British-Polish Investment Alliance (BPIA) to najnowsza inicjatywa Klubu Inwestora, działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

British-Polish Investment Alliance (BPIA) to najnowsza inicjatywa Klubu Inwestora, działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekt organizowany jest przy wsparciu najbardziej prestiżowych środowisk biznesowych, banków inwestycyjnych, firm doradczych, organizacji rządowych oraz innych społeczności studenckich z renomowanych uczelni ekonomicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii.

BPIA to niepowtarzalna szansa dla uczestników konferencji, jak również partnerów projektu, na głębsze zapoznanie się ze specyfiką obu rynków, ich kulturą oraz możliwościami rozwoju w obu państwach.

Głównym celem inicjatywy jest nawiązanie trwałej i długofalowej ekonomicznej, biznesowej, politycznej oraz kulturowej współpracy polsko-brytyjskiej. Chcemy stworzyć efektywną platformę kontaktową pomiędzy polskimi i brytyjskimi studentami z najlepszych uczelni w obu krajach oraz pracodawcami na lokalnych rynkach finansowych. Dodatkowo, projekt ma na celu promocję i szerzenie wiedzy o Polsce w Wielkiej Brytanii.

British-Polish Investment Alliance składa się z dwóch części: brytyjskiej i polskiej.
  • Pierwsza część projektu to ośmiodniowa wizyta skrupulatnie wybranych w procesie rekrutacji, 25 ambitnych polskich studentów w Wielkiej Brytanii: Londynie, Oksfordzie, Cambridge i Warwick. Delegacja weźmie udział w Polish Economic and Business Forum 2013 w London School of Economics, a także w spotkaniach z przedstawicielami instytucji takich jak JP Morgan, Merrill Lynch, Nomura, Bloomberg, Deloitte, Commerzbank, Google.
  • Druga część projektu to konferencja British-Polish Investemnt Alliance poświęcona bankowości inwestycyjnej, fuzjom i przejęciom, zarówno od strony biznesowej jak i prawnej, lobbingowi, najnowszym możliwościom start-up’owym oraz interesującym branżom inwestycyjnym. Weźmie w niej udział 25 osobowa delegacja najlepszych studentów z Wielkiej Brytanii, jak również polscy studenci z największych uczelni ekonomicznych w kraju. Ponadto, zagraniczni goście będą mieli okazję wziąć udział w licznych dyskusjach, konferencjach oraz case studies zorganizowanych na polskich uczelniach ekonomicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.
British-Polish Investment Alliance to innowacyjna i niepowtarzalna inicjatywa, która łączy społeczność akademicką, biznesową oraz organizacje rządowe z dwóch krajów: Wielkiej Brytanii i Polski. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwijającym się rynkiem polskim, nowymi możliwościami inwestycyjnymi i globalizacją, projekt ma szansę na duże powodzenie i stworzenie długoterminowej współpracy na wielu płaszczyznach.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

Kontakt
Londyn, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź
Poznań