Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 lutego
do 8 marca
2015
Miasto: Cała Polska, Wielka Brytania
Organizator: Klub Inwestora SGH, SGH

British-Polish Investment Alliance 2015

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

British-Polish Investment Alliance (BPIA) to niepowtarzalna inicjatywa Klubu Inwestora, działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekt organizowany jest przy wsparciu najbardziej prestiżowych środowisk biznesowych, banków inwestycyjnych, firm doradczych, organizacji rządowych oraz innych społeczności studenckich z renomowanych uczelni ekonomicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Głównym celem  jest nawiązanie trwałej i długofalowej ekonomicznej, biznesowej, politycznej oraz kulturowej współpracy polsko-brytyjskiej. Chcemy stworzyć efektywną platformę kontaktową pomiędzy polskimi i brytyjskimi studentami z najlepszych uczelni w obu krajach oraz pracodawcami na lokalnych rynkach finansowych. Dodatkowo, projekt ma na celu promocję i szerzenie wiedzy o Polsce w Wielkiej Brytanii.

British-Polish Investment Alliance będzie miał następujący przebieg:

  • 28 – 29 lutego – będziemy uczestnikami konferencji Polish Economic Forum odbywającej się w London School of Economics and Politicial Science.
  • 2 – 6 marca – wyselekcjonowana grupa 25 uczestników spośród licznej grupy studentów polskich uczelni, którzy zakwalifikowali się do udziału w programie będzie uczestniczyć w warsztatach, prezentacjach, spotkaniach networkingowych i rekrutacyjnych zorganizowanych przez partnerskie firmy i liczne organizacje. 

Firmy i organizacje partnerskie tegorocznej edycji to między innymi:

  • Ambasada Polski w Londynie,
  • Bank of America Merrill Lynch,
  • JP Morgan,
  • Deutsche Bank,
  • European Bank for Reconstruction and Development,
  • Bloomberg,
  • University College London
  • 7 – 8 marca – będziemy gościli na konferencji Oxford Inspires. Konferencja jest poświęcona tematyce start-up’owej ale również będzie okazją do zapoznania się z jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie.

British-Polish Investment Alliance to innowacyjna i niepowtarzalna inicjatywa, która łączy społeczność akademicką, biznesową oraz organizacje rządowe z dwóch krajów: Wielkiej Brytanii i Polski. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwijającym się rynkiem polskim, nowymi możliwościami inwestycyjnymi i globalizacją, projekt z roku na rok udowadnia swoją unikalną wartość daje możliwość stworzenia długoterminowej współpracy na wielu płaszczyznach. 

Kontakt
Cała Polska, Wielka Brytania
Wydarzenia

Dziś jest 15 maja 2021

15 maja 2021
Business Workout 2021
18 maja 2021
Konferencja Biznesu UW
19-20 maja 2021
Konferencja ENGAGE
Zobacz wszystkie