Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 lutego
do 8 marca
2015
Miasto: Cała Polska, Wielka Brytania
Organizator: Klub Inwestora SGH, SGH

British-Polish Investment Alliance 2015

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

British-Polish Investment Alliance (BPIA) to niepowtarzalna inicjatywa Klubu Inwestora, działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekt organizowany jest przy wsparciu najbardziej prestiżowych środowisk biznesowych, banków inwestycyjnych, firm doradczych, organizacji rządowych oraz innych społeczności studenckich z renomowanych uczelni ekonomicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Głównym celem  jest nawiązanie trwałej i długofalowej ekonomicznej, biznesowej, politycznej oraz kulturowej współpracy polsko-brytyjskiej. Chcemy stworzyć efektywną platformę kontaktową pomiędzy polskimi i brytyjskimi studentami z najlepszych uczelni w obu krajach oraz pracodawcami na lokalnych rynkach finansowych. Dodatkowo, projekt ma na celu promocję i szerzenie wiedzy o Polsce w Wielkiej Brytanii.

British-Polish Investment Alliance będzie miał następujący przebieg:

  • 28 – 29 lutego – będziemy uczestnikami konferencji Polish Economic Forum odbywającej się w London School of Economics and Politicial Science.
  • 2 – 6 marca – wyselekcjonowana grupa 25 uczestników spośród licznej grupy studentów polskich uczelni, którzy zakwalifikowali się do udziału w programie będzie uczestniczyć w warsztatach, prezentacjach, spotkaniach networkingowych i rekrutacyjnych zorganizowanych przez partnerskie firmy i liczne organizacje. 

Firmy i organizacje partnerskie tegorocznej edycji to między innymi:

  • Ambasada Polski w Londynie,
  • Bank of America Merrill Lynch,
  • JP Morgan,
  • Deutsche Bank,
  • European Bank for Reconstruction and Development,
  • Bloomberg,
  • University College London
  • 7 – 8 marca – będziemy gościli na konferencji Oxford Inspires. Konferencja jest poświęcona tematyce start-up’owej ale również będzie okazją do zapoznania się z jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie.

British-Polish Investment Alliance to innowacyjna i niepowtarzalna inicjatywa, która łączy społeczność akademicką, biznesową oraz organizacje rządowe z dwóch krajów: Wielkiej Brytanii i Polski. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwijającym się rynkiem polskim, nowymi możliwościami inwestycyjnymi i globalizacją, projekt z roku na rok udowadnia swoją unikalną wartość daje możliwość stworzenia długoterminowej współpracy na wielu płaszczyznach. 

Kontakt
Cała Polska, Wielka Brytania
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie