Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 listopada
do 5 grudnia
2022
Miasto: Warszawa
Organizator: Samorząd Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Build Up Your Future

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Build Up Your Future to największa konferencja biznesowa organizowana na Uniwersytecie Warszawskim. Składa się z cyklu wydarzeń mających na celu zainspirowanie studentów do znalezienia swojej ścieżki kariery i przekazanie praktycznej wiedzy w dziedzinach związanych z biznesem.

Projekt jest kluczowym wydarzeniem w życiu studentów wiążących swoją przyszłość zawodową z ekonomią, finansami czy analizą danych.  Pomaga studentom rozwinąć praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy, poprzez serię warsztatów prowadzonych przez najbardziej znaczące firmy i instytucje danej branży. Konferencja umożliwi także udoskonalenie umiejętności zdobytych w toku nauki oraz pokaże właściwe i efektywne sposoby wykorzystania wiedzy nabytej na studiach w późniejszym życiu zawodowym.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28.11-05.12.2022. Najważniejszym wydarzeniem podsumowującym cały tydzień będzie panel dyskusyjny oraz bankiet umożliwiający studentom cenny networking z potencjalnymi pracodawcami, który odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia w Sali Notowań GPW.

Kontakt
Samorząd Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 29 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia