Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
15 grudnia
do 7 lutego
2011
Miasto:
Organizator:

Business Intelligence w instytucjach finansowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

To już trzecia konferencji poświęconej zagadnieniom Business Intelligence w instytucjach finansowych.

Business Intelligence to szereg elementów wspierających proces podejmowania decyzji. Opiera się na stosowaniu wielu umiejętności, technologii, aplikacji i praktyk, służących do przekształcania danych w informacje, a ich w wiedzę, wykorzystywaną ostatecznie do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Proponowana tematyka konferencji:
- gromadzenie i integracja danych - hurtownie danych
- zarządzanie danymi i ich jakością
- infrastruktura analityczna - narzędzia do zaawansowanej analityki (OLAP, analizy Ad-hoc, Data Mining - eksploracja danych, planowanie strategiczne i operacyjne, dystrybucja informacji, raportów i analiz)
- narzędzia do zarządzania wydajnością finansową (Performance Management) (planowanie, budżetowanie, prognozowanie, analiza finansowa, strategiczna karta wyników)
- dynamika wdrożenia BI i otrzymywanych efektów
- OLAP - odległe dzieje?

Na konferencję organizatorzy zapraszają:
kadrę podejmującą decyzje strategiczne w firmie - dyrektorów finansowych; menadżerów Business Intelligence, dyrektorów i kierowników IT, kierowników projektów, architektów i specjalistów, administratorów hurtowni danych; architektów aplikacji; osoby odpowiedzialne za rozwój firmy.

Udział jest bezpłatny:
dla przedstawicieli firm i instytucji z sektora finansowego - banków, ubezpieczeń, doradców finansowych, funduszy inwestycyjnych.

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 16 czerwca 2024

Zobacz wszystkie