Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
27 marca
do 28 lutego
2023
Miasto: Kraków
Organizator: KN Rynku Kapitałowego Index

Capital Market Days 2023

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Rynki kapitałowe

Niezmiernie miło jest nam zaprosić Was na siódmą edycję Capital Market Days, która odbędzie się już 27-28 marca 2023 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie!

 

CMD to największa studencka konferencja biznesowa w południowej Polsce, organizowana przez koło naukowe KNRK Index oraz magazyn finansowy Profit Journal. Jej głównym celem jest popularyzacja wiedzy o gospodarce i rynkach kapitałowych. W tym roku, w szczególności chcemy skupić się na możliwościach w sferze inwestowania i zarządzania biznesem.

W ramach wydarzenia zorganizujemy panele dyskusyjne z udziałem najważniejszych przedstawicieli świata finansów w Polsce, którzy zdiagnozują stan światowej gospodarki i wypowiedzą się na temat prowadzenia biznesu w recesji. Uczestnicy konferencji będą mogli również wziąć udział w sesjach warsztatowych, w czasie których poznają tajniki pracy ekspertów i analityków.

Nasza działalność wspierana jest przez licznych partnerów i sponsorów, którzy podzielają nasze wartości, dzięki czemu wstęp na spotkania realizowane w formie paneli dyskusyjnych jest wolny i bezpłatny.

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś:

https://app.evenea.pl/event/887951-1/

_______________________________________________

HARMONOGRAM KONFERENCJI Capital Market Days 2023

27 MARCA

PANEL I - Specjalny z udziałem Rektora UEK dr. hab. Stanisława Mazura PANEL II - Czy istnieje recepta na kryzys - o gospodarce słów kilka PANEL III - Rynek kapitałowy w dobie niepewności PANEL IV - Efektywnie i rentownie - biznes out of the box

28 MARCA

Warsztat "Audyt w praktyce" prowadzony przez PWC i inne warsztaty, które ogłosimy już niebawem!

 

GDZIE?

Pawilon Dydaktyczno-Sportowy przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

 

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej https://www.capitalmarketdays.com/

 

Do zobaczenia!

Kontakt
KN Rynku Kapitałowego Index
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 25 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia