Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 listopada
2013
Miasto: Poznań
Organizator: Career EXPO

Career EXPO Poznań 2013

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Career EXPO to niestandardowe targi pracy, które znacznie wyróżniają się na tle podobnych wydarzeń organizowanych na terenie kampusów. Skierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale również do doświadczonych pracowników. Wszystkich łączy wspólny cel - chcą nadać swojej karierze tempa i zadbać o rozwój zawodowy. Career EXPO wskazuje prostą drogę i konkretne narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie pewnego sukcesu.

Poznań Career EXPO
kiedy? 14 listopada 2013, godz. 11:00-19:00
gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3

Dla kogo?
Na targach pracy Career EXPO mile widziani są przede wszystkim studenci, absolwenci i pracownicy z doświadczeniem zawodowym w branżach: finansowej, technicznej i informatycznej. Ale nie tylko! Firmy, które angażują się w wydarzenie, są z różnych segmentów (gastronomia, automotive, marketing, doradztwo) - zachęcamy do odwiedzenia działu "Wystawcy" - znajdują się tam wszystkie firmy, które będzie można spotkać na targach.

Jak?
Wstęp wolny, rejestrowany: www.careerexpo.pl

Partnerzy edycji: Poznań: Nokia Solutions and Networks, Savvis, Hewlett-Packard, Lidl; Wrocław: Nokia Solutions and Networks, Hewlett-Packard, Getin Noble Bank, WABCO, Viessmann R&D Center, Capgemini, IBM


Kontakt
Poznań
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie