Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 maja
do 30 czerwca
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: Russell Bedford Poland Akademia

Certyfikowany kurs specjalisty w zakresie cen transferowych w ujęciu międzynarodowym i krajowym poparty certyfikatem TPE®

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Certyfikowany kurs specjalisty w zakresie cen transferowych w ujęciu międzynarodowym i krajowym poparty certyfikatem TPE® to czteromodułowe warsztaty praktyczne, które oferuje firma Russell Bedford Poland Akademia. Dotyczą one dokumentacji podatkowych, polityki cen transakcyjnych oraz wytycznych OECD dla przedsiębiorstw wielonarodowych i są skierowane do osób odpowiedzialnych za sporządzanie dokumentacji podatkowych cen transakcyjnych pomiędzy podmiotami powiązanymi w międzynarodowych i krajowych grupach kapitałowych.

Co daje posiadanie certyfikatu TPE®? Certyfikaty ITAF są cenione przez pracodawców na całym świecie. Kwalifikacje ITAF to przede wszystkim praktyczne podejście do kwestii związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem w zakresie cen transakcyjnych między podmiotami powiązanymi, a osoby je posiadające to czynni zawodowo specjaliści z zakresu podatków, prawa, finansów czy rachunkowości. Program i zakres kwalifikacji stworzony został w oparciu o konsultacje z przedstawicielami międzynarodowych organizacji i w pełni odpowiada ich oczekiwaniom.

Najbliższa edycja rozpocznie się 24 maja 2017 roku w Warszawie, w siedzibie firmy przy ul. Marynarskiej 11.

Ze szczegółowym programem oraz informacjami organizacyjnymi można się zapoznać na stronie kursu.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 25 stycznia 2021

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Mars Open Talks #3. Marketing
28 stycznia
28 stycznia
Ogranizator MARS
Kategoria
Marketing

Podobne wydarzenia

Mars Open Talks #3. Marketing
28 stycznia
28 stycznia
Ogranizator MARS
Kategoria
Marketing