Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 maja
do 30 czerwca
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: Russell Bedford Poland Akademia

Certyfikowany kurs specjalisty w zakresie cen transferowych w ujęciu międzynarodowym i krajowym poparty certyfikatem TPE®

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Certyfikowany kurs specjalisty w zakresie cen transferowych w ujęciu międzynarodowym i krajowym poparty certyfikatem TPE® to czteromodułowe warsztaty praktyczne, które oferuje firma Russell Bedford Poland Akademia. Dotyczą one dokumentacji podatkowych, polityki cen transakcyjnych oraz wytycznych OECD dla przedsiębiorstw wielonarodowych i są skierowane do osób odpowiedzialnych za sporządzanie dokumentacji podatkowych cen transakcyjnych pomiędzy podmiotami powiązanymi w międzynarodowych i krajowych grupach kapitałowych.

Co daje posiadanie certyfikatu TPE®? Certyfikaty ITAF są cenione przez pracodawców na całym świecie. Kwalifikacje ITAF to przede wszystkim praktyczne podejście do kwestii związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem w zakresie cen transakcyjnych między podmiotami powiązanymi, a osoby je posiadające to czynni zawodowo specjaliści z zakresu podatków, prawa, finansów czy rachunkowości. Program i zakres kwalifikacji stworzony został w oparciu o konsultacje z przedstawicielami międzynarodowych organizacji i w pełni odpowiada ich oczekiwaniom.

Najbliższa edycja rozpocznie się 24 maja 2017 roku w Warszawie, w siedzibie firmy przy ul. Marynarskiej 11.

Ze szczegółowym programem oraz informacjami organizacyjnymi można się zapoznać na stronie kursu.