Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 listopada
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: ACCA Poland

CFO European Summit - VII Edycja

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Głównym celem CFO European Summit jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla kadr zarządzających i finansowych największych przedsiębiorstw w Polsce i w Europie. Tak jak w poprzednich latach spodziewamy się obecności 200 znamienitych gości, w tym 150 dyrektorów finansowych.

W dotychczasowych konferencjach CFO European Summit uczestniczyli między innymi: Wiesław Rozłucki, Prof. Krzysztof Rybiński, Prof. Grzegorz Kołodko, Prof. Leszek Balcerowicz, Andrzej Olechowski.

Szczegóły dot. konferencji:

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie prof. Jan Vincent-Rostowski, były Wicepremier (2013) oraz były Minister Finansów (2007-2013). 

Tematami tegorocznej, siódmej już edycji konferencji będzie kultura organizacyjna firmy i jej wpływ na definiowanie i osiąganie celów biznesowych, jak również tematyka ekspansji rynkowej firm w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej ze szczególnym uwzględnieniem dynamicznej sytuacji geopolitycznej na osi Wschód-Zachód.

Ponadto swoimi analizami, scenariuszami rozwoju i perspektywami ekonomicznymi i biznesowymi, jak również przykładami firm, które potrafią wykorzystać dynamikę współczesnych rynków podzieli się Dr Daniel Thorniley, Prezydent DT-Global Business Consulting i współzałożyciel CEEMEA Business Group, jeden z czołowych autorytetów do spraw rynków wschodzących, szczególnie w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Częścią wydarzenia będzie również wywiad z wybitnym CFO, który podzieli się z uczestnikami swoimi międzynarodowymi doświadczeniami a także opowie o wyzwaniach  jakie go czekają.

CFO European Summit jest jedną z trzech tego typu konferencji organizowanych przez ACCA na świecie i jedyną w Europie. Uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu jest gwarancją nie tylko dostępu do unikalnej i pogłębionej wiedzy, ale również nawiązania i budowania bezcennych relacji.

Konferencja, z uwagi na swój międzynarodowy charakter, będzie w całości prowadzona po angielsku i nie będzie tłumaczona.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą konferencji >

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 04 grudnia 2022

Zobacz wszystkie