Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 maja
do 22 maja
2012
Miasto:
Organizator:

Citi Technology Developement Camp

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Kiedy? 22 maja 2012 r.

Gdzie?
Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego


Dlaczego warto?

  • Czekamy na osoby, które mają ambicję, by stać się ekspertami w zakresie infrastruktury teleinformatycznej i chcą uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną o umiejętności praktyczne.
  • Technology Experts Development Programme (Program Rozwoju Ekspertów w Technologii) to program globalny skierowany do studentów ostatnich lat lub absolwentów kierunków związanych z IT.
  • Program rozpoczyna 2-miesięczne szkolenie prowadzone przez renomowane firmy technologiczne, po którym mają miejsce dwie 9-miesięczne rotacje. Po programie oferujemy pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku na stanowiskach specjalistycznych.
  • Citi stwarza możliwości specjalizacji w takich obszarach jak: Unix, Wintel, Cloud, WHG Middleware, Data Base, Storage for Distributed Platforms i pozwala działać globalnie – zarządzać infrastrukturą IT składającą się z ponad 7000 serwerów oraz blisko 9000 baz danych.

W ramach wydarzenia zapraszamy na warsztaty Technology Experts Development Programme.


Temat:
Web hosting - najlepsze praktyki


Prowadzący:
Kamil Wdowicz


Opis:
Rozwiązania programowe i sposoby zarządzania złożonym środowiskiem Web Hostingu w celu zapewnienia najwyższej dostępności i wydajności stron internetowych. Wypracowane procedury zarządzania skalowalnym środowiskiem webowym (setki serwerów www), minimalizowanie ryzyka oraz wybrane narzędzia służące do planowania i odtwarzania systemów na wypadek awarii. Sesja pytań i odpowiedzi oraz wybrane przypadki z życia zespołu.


Miejsce i termin:
22 maja 2012 r. godz. 12.00 -14.00, sala D103 Wydziału Matematyki i Informatyki


Zapisy poprzez stronę:
www.karierawfinansach.pl/warsztaty


Przez cały dzień czekając na Ciebie:

  • Pracownicy Departamentu Infrastruktury Teleinformatycznej oraz pracownicy Działu HR CITI – otwarci na wszelkie pytania (przynieś swoje CV)
  • Wiele ciekawych gier i zabaw typu MINDFLEX – zestaw ćwiczeń, dzięki którym przekonasz się o sile swojego umysłu i poczujesz się jak bohater filmu science fiction!
  • Pyszna kawa i niespodzianki dla uczestników.
Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie