Temat tygodnia
O tym, jak przeprowadzić pracowników przez zmianę w organizacji.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 maja
do 27 maja
2022
Miasto: Poznań
Organizator: Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Czas na biznes 2022

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Czas na Biznes powraca! 
Już wkrótce będziecie mieć okazję do wzięcia udziału w cyklu spotkań poświęconych tematyce biznesu. Są one skierowane do studentów, niezależnie od kierunku, roku studiów, a nawet uczelni! Celem projektu jest stworzenie możliwości poznania przez uczestników wszelkich zagadnień związanych z funkcjonowaniem na rynku pracy oraz praktycznych umiejętności przydatnych w biznesie. Dołączcie do wydarzenia, żeby być na bieżąco. Wkrótce więcej informacji! 

Zastanawiasz się nad wzięciem udziału w naszym wydarzeniu?

Czas na Biznes to przede wszystkim możliwość nabycia praktycznych umiejętności biznesowych, to niepowtarzalna okazja do spotkania doświadczonych na rynku pracy szkoleniowców i nabycie wiedzy z różnorodnych obszarów biznesu. Ponadto macie możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających obecność na spotkaniach, co stanowi cenny wpis do CV i wyróżnia Was na tle innych. Zadbaj o swój dobry start na rynku pracy i dołącz do wydarzenia już dziś! 

Prelegenci:

1. Mondelez - A prelegentami będą Aneta Gembicka (Supply Chain Planner) oraz Krzysztof Mikiński (Early Careers Specialist)/ temat: Supply Chain
2. Nowoczesne Zarządzanie Biznesem - wykład poprowadzi Piotr Żmudzki/ Temat: rozpoznawanie zagrożeń i przeciwdziałanie wyłudzeniom kredytów bankowych"
3. EscapeAren - Sławek Adamek przeprowadzi/ temat: "Klucz do sukcesu, czyli jak zbudować swoją markę na rynku" 
4. Panel dyskusyjny to m.in Dr.Tomasz Zawadzki i Dr. Adam Weinert / temat: "Biznes społecznie odpowiedzialny - czyli jaki?"

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1rmjlP9kZ
 

Kontakt
Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Poznań
Wydarzenia

Dziś jest 17 sierpnia 2022

06-07 października 2022
Forum Dyrektor Finansowy 2023
Zobacz wszystkie