Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 marca
2013
Miasto: Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Bażyńskiego 4
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Gdańsk

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Wiosenna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® odbędzie się już 12 marca 2013 roku w Gdańsku, jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce, dzięki inicjatywie organizacji AIESEC. To doskonała okazja dla studentów i absolwentów do poznania ofert pracy wielu firm znanych w całym kraju i na świecie.
 
12 marca 2013 roku na Wydziale Nauk Społecznych w Gdańsku studenci i absolwenci szkół wyższych będą mieli okazje spotkać się z przedstawicielami blisko 50 firm z Pomorza oraz z innych regionów Polski na największych w Polsce targach pracy, praktyk i staży. Dni Kariery® to jedno z największych przedsięwzięć na rynku pracy i wśród społeczności studenckiej.
 
Podczas tegorocznej edycji Dni Kariery® na studentów będą czekały m.in. oferty pracy, praktyk i staży takich firm jak Thomson Reuters, Ernst & Young, PwC, Deloitte czy KPMG. Jest to doskonała okazja dla młodych ludzi, która daje  możliwość rozmowy z pracownikami poszczególnych przedsiębiorstw i pozwala zdecydować, gdzie chcą rozpocząć swoją karierę zawodową. Dzięki temu, że w targach bierze udział wiele firm – w zeszłym roku było ich niemal 50 – studenci i absolwenci będą mogli porównać propozycje pracy, praktyk i staży, które są im oferowane. Co więcej studenci uczestniczący w targach mogą już na miejscu zostawić swoje CV po zweryfikowaniu, które oferty są dla nich najbardziej interesujące.

Targi organizowane są przez międzynarodowe stowarzyszenie AIESEC, które jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. AIESEC działa w 113 krajach, ma 86 tysięcy członków, współpracuje z 8 tysiącami partnerów oraz posiada 64 lata doświadczenia.

Jak co roku patronat honorowy nad wydarzeniem Dni Kariery® 2013 objęli prezydenci Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz władze Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Bażyńskiego 4