Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
25 marca
2013
Miasto: Kraków
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Kraków

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Największe krakowskie targi pracy, staży i praktyk odbędą się już 25 marca 2013 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego. Dla wszystkich poszukujących wyjątkowych możliwości rozwoju oraz nowych miejsc pracy to idealna okazja na poznanie ponad 70 pracodawców i postawienie pierwszych kroków na ścieżce swojej kariery.

Ubiegłoroczna edycja Dni Kariery zakończyła się ogromnym sukcesem i została przyjęta bardzo pozytywnie zarówno przez odwiedzających je studentów, jak i prezentujące się tam firmy. Organizatorzy Dni Kariery nie spoczywają jednak na laurach i z zapałem przygotowują tegoroczną edycję, dokładając wszelkich starań, aby sprostać wysokim wymaganiom odwiedzających.

Już po raz 21. zaproszone na wydarzenie firmy będą prezentowały możliwości rozwoju kariery w ich strukturach, a także profile kandydatów na możliwe do objęcia stanowiska. 25 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm jak Brown Brothers Harriman, HCL, Teva, Lidl, Nestle i wiele innych. Chęć samodoskonalenia się i rozwoju są głównymi czynnikami, które wpływają na tak duże zainteresowanie studentów Dniami Kariery. Dlatego też, liczba szacowanych odwiedzających wynosi około 10 000 osób.
 
Targi pracy to odpowiedź na ogromną potrzebę, jaką jest podejmowanie dodatkowych aktywności celem zapewnienia sobie lepszej zawodowej przyszłości. To wydarzenie skierowane przede wszystkim do tych, którzy mają odwagę, aby pytać oraz szukać swojej wymarzonej ścieżki do sukcesu. Dla śmiałków, którzy wiedzą, że nie chcą biernie czekać na to, co przyniesie przyszłość, wystawiające się firmy przygotowały blisko 320 potencjalnych miejsc pracy.
 
Dni Kariery organizowane są w ramach projektu międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, która liczy blisko 86 000 członków. AIESEC działa w ponad 113 krajach, na około 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków
Kraków
Wydarzenia

Dziś jest 25 czerwca 2024

Zobacz wszystkie