Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
4 marca
2013
Miasto: Hala Sportowo-Widowiskowa GLOBUS, ul. Kazimierza Wielkiego 8
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Lublin

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kolejna edycja Dni Kariery, przygotowana przez organizację studencką AIESEC nadchodzi wielkimi krokami. W tym roku odbędą się 4 marca, w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Od godz. 9 do 16 studenci będą mogli zapoznać się ofertami i wymaganiami pracodawców, a pracodawcy będą mieli szansę wypromowania swoich praktyk, staży i pracy wśród studentów.

Studia to niezapomniany okres w życiu młodego człowieka, który niestety bardzo szybko mija. Dlatego już teraz żacy powinni mieć na uwadze, to, co czeka na nich ukończeniu edukacji uniwersyteckiej. Dni Kariery to niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się jak wygląda i co oferuje obecny rynek pracy.

W wydarzeniu weźmie udział kilkadziesiąt największych i najprężniej rozwijających się firm  z całej Polski. Tego jednego dnia na hali Globus będą gościć pracownicy najbardziej znaczących przedsiębiorstw na rynku. Ich zadaniem będzie informowanie studentów o tym, jak wygląda ich praca „od kuchni”, w  jakich praktykach czy stażach studenci mogą wziąć udział oraz jakich umiejętności i kwalifikacji oczekują pracodawcy. Dodatkowo pracownicy będą mogli podpowiedzieć jak poprawnie napisać CV i list motywacyjny oraz jakie dodatkowe umiejętności są wysoko cenione u przyszłych pracowników.

Data 4 marca bezapelacyjnie powinna być wpisana do kalendarza każdego studenta, który myśli o swojej przyszłości .Będzie to wydarzenie z otwartymi na współpracę pracodawcami, chętnymi do pomocy pracownikami oraz przede wszystkim - z gotowymi na nowe wyzwania studentami. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na różnorodne gadżety i bonusy rozdawane podczas imprezy przez przedstawicieli firm. 

– Mamy nadzieję, że żaden student z Lubelszczyzny nie przegapi tej niepowtarzalnej okazji, by zorientować się jak wygląda obecny rynek pracy i przekonać się, że przedsiębiorcy naprawdę poszukują kompetentnych i wykształconych pracowników. Na halę Globus od 9 do 16 wstęp będzie wolny i nikogo nie może zabraknąć – informuje Maciej Niezgoda, koordynator Dni Kariery.

Dni Kariery zostały objęte patronatem honorowym przez Rektorów największych uczelni w Lublinie oraz Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Hala Sportowo-Widowiskowa GLOBUS, ul. Kazimierza Wielkiego 8
Wydarzenia

Dziś jest 23 marca 2023

27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie