Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 marca
2013
Miasto: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 13A
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Toruń

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Skorzystaj z szansy jaką dają Ci Dni Kariery® 2013, na znalezienie pracy, praktyki bądź stażu Twoich marzeń. Odbędą się one już 6 marca na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od godz. 9:00-16.00 każdy przybyły na wydarzenie student bądź absolwent będzie miał możliwość zapoznania się z ciekawymi ofertami znanych firm narodowych oraz lokalnych.
 
Dni Kariery to największe w Polsce targi pracy praktyk i staży, posiadają dwudziestoletnią tradycję i zaufanie setek firm oraz tysięcy studentów, którzy rokrocznie tłumnie przybywają na wydarzenie. Podczas tegorocznych targów swoje oferty wystawi ponad 20 firm, w tym między innymi: Lidl Polska, P&G, PwC oraz lokalna NEUCA. 

Jest to znakomita okazja dla młodych ludzi na osobisty kontakt z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Niezobowiązująca rozmowa w przyjaznej atmosferze, pozwoli na dokonanie decyzji dotyczącej wyboru firmy, w której chcieliby pracować.

Jak przygotować się do targów? Na pewno przydatne będzie CV, które na miejscu można zostawić firmom, posiadającym najbardziej interesujące dla nas oferty. Warto także zadbać o swój wygląd i przyjść na wydarzenie w eleganckim stroju. Ponadto przed przyjściem na targi warto również pomyśleć o tym, jakie pytania chcielibyśmy zadać przedstawicielom firm. Dopracowanie tych elementów pozwoli na wywarcie pozytywnego wrażenia na potencjalnych pracodawcach, a także umożliwi podjęcie jak najlepszej decyzji odnośnie własnej zawodowej przyszłości.

Dni Kariery® to wydarzenie organizowane przez AIESEC - największą organizację pozarządową prowadzoną przez studentów. Obecna jest ona w 113 krajach na całym świecie i liczy 86 000 członków, którymi są młodzi i aktywni ludzie, chcący odkrywać i rozwijać swój potencjał, wpływając przy tym pozytywnie na społeczeństwo. Głównymi polami działalności AIESEC są: koordynacja wyjazdów oraz przyjazdów na wolontariat i praktyki zagraniczne; tworzenie i prowadzenie projektów o różnorodnej tematyce, takiej jak np. marketingowa czy informacyjna bądź związana z edukacją międzykulturową.

W tym momencie możesz dołączyć do organizacji i tworzyć takie projekty jak Dni Kariery. Aplikuj do 7 marca na www.aiesec.torun.pl.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 13A
Wydarzenia

Dziś jest 09 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
Warszawa 19 czerwca
19 czerwca Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
Warszawa 19 czerwca
19 czerwca Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling