Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
6 marca
2013
Miasto: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 13A
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Toruń

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Skorzystaj z szansy jaką dają Ci Dni Kariery® 2013, na znalezienie pracy, praktyki bądź stażu Twoich marzeń. Odbędą się one już 6 marca na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od godz. 9:00-16.00 każdy przybyły na wydarzenie student bądź absolwent będzie miał możliwość zapoznania się z ciekawymi ofertami znanych firm narodowych oraz lokalnych.
 
Dni Kariery to największe w Polsce targi pracy praktyk i staży, posiadają dwudziestoletnią tradycję i zaufanie setek firm oraz tysięcy studentów, którzy rokrocznie tłumnie przybywają na wydarzenie. Podczas tegorocznych targów swoje oferty wystawi ponad 20 firm, w tym między innymi: Lidl Polska, P&G, PwC oraz lokalna NEUCA. 

Jest to znakomita okazja dla młodych ludzi na osobisty kontakt z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Niezobowiązująca rozmowa w przyjaznej atmosferze, pozwoli na dokonanie decyzji dotyczącej wyboru firmy, w której chcieliby pracować.

Jak przygotować się do targów? Na pewno przydatne będzie CV, które na miejscu można zostawić firmom, posiadającym najbardziej interesujące dla nas oferty. Warto także zadbać o swój wygląd i przyjść na wydarzenie w eleganckim stroju. Ponadto przed przyjściem na targi warto również pomyśleć o tym, jakie pytania chcielibyśmy zadać przedstawicielom firm. Dopracowanie tych elementów pozwoli na wywarcie pozytywnego wrażenia na potencjalnych pracodawcach, a także umożliwi podjęcie jak najlepszej decyzji odnośnie własnej zawodowej przyszłości.

Dni Kariery® to wydarzenie organizowane przez AIESEC - największą organizację pozarządową prowadzoną przez studentów. Obecna jest ona w 113 krajach na całym świecie i liczy 86 000 członków, którymi są młodzi i aktywni ludzie, chcący odkrywać i rozwijać swój potencjał, wpływając przy tym pozytywnie na społeczeństwo. Głównymi polami działalności AIESEC są: koordynacja wyjazdów oraz przyjazdów na wolontariat i praktyki zagraniczne; tworzenie i prowadzenie projektów o różnorodnej tematyce, takiej jak np. marketingowa czy informacyjna bądź związana z edukacją międzykulturową.

W tym momencie możesz dołączyć do organizacji i tworzyć takie projekty jak Dni Kariery. Aplikuj do 7 marca na www.aiesec.torun.pl.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 13A

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia