Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
6 marca
2013
Miasto: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, ul. Gagarina 13A
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Toruń

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Skorzystaj z szansy jaką dają Ci Dni Kariery® 2013, na znalezienie pracy, praktyki bądź stażu Twoich marzeń. Odbędą się one już 6 marca na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od godz. 9:00-16.00 każdy przybyły na wydarzenie student bądź absolwent będzie miał możliwość zapoznania się z ciekawymi ofertami znanych firm narodowych oraz lokalnych.
 
Dni Kariery to największe w Polsce targi pracy praktyk i staży, posiadają dwudziestoletnią tradycję i zaufanie setek firm oraz tysięcy studentów, którzy rokrocznie tłumnie przybywają na wydarzenie. Podczas tegorocznych targów swoje oferty wystawi ponad 20 firm, w tym między innymi: Lidl Polska, P&G, PwC oraz lokalna NEUCA. 

Jest to znakomita okazja dla młodych ludzi na osobisty kontakt z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Niezobowiązująca rozmowa w przyjaznej atmosferze, pozwoli na dokonanie decyzji dotyczącej wyboru firmy, w której chcieliby pracować.

Jak przygotować się do targów? Na pewno przydatne będzie CV, które na miejscu można zostawić firmom, posiadającym najbardziej interesujące dla nas oferty. Warto także zadbać o swój wygląd i przyjść na wydarzenie w eleganckim stroju. Ponadto przed przyjściem na targi warto również pomyśleć o tym, jakie pytania chcielibyśmy zadać przedstawicielom firm. Dopracowanie tych elementów pozwoli na wywarcie pozytywnego wrażenia na potencjalnych pracodawcach, a także umożliwi podjęcie jak najlepszej decyzji odnośnie własnej zawodowej przyszłości.

Dni Kariery® to wydarzenie organizowane przez AIESEC - największą organizację pozarządową prowadzoną przez studentów. Obecna jest ona w 113 krajach na całym świecie i liczy 86 000 członków, którymi są młodzi i aktywni ludzie, chcący odkrywać i rozwijać swój potencjał, wpływając przy tym pozytywnie na społeczeństwo. Głównymi polami działalności AIESEC są: koordynacja wyjazdów oraz przyjazdów na wolontariat i praktyki zagraniczne; tworzenie i prowadzenie projektów o różnorodnej tematyce, takiej jak np. marketingowa czy informacyjna bądź związana z edukacją międzykulturową.

W tym momencie możesz dołączyć do organizacji i tworzyć takie projekty jak Dni Kariery. Aplikuj do 7 marca na www.aiesec.torun.pl.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl