Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 marca
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Warszawa

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Chciałbyś już dziś nadać tempo swojej karierze? Marzysz o pracy, stażu lub praktykach w prestiżowej firmie? Nie zmarnuj okazji i odwiedź odbywające się od ponad dwudziestu lat największe w Polsce targi pracy - Dni Kariery®!

Wiosenna edycja odbędzie się 14 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dni Kariery® to wydarzenie na skalę krajową – organizowane jest wspólnie przez AIESEC SGH i AIESEC UW, a Partnerem Strategicznym zostało JTI. W zeszłym roku w całej Polsce ponad 250 stanowisk firm przyciągnęło aż 60 000 studentów!

Podczas targów będziesz miał niepowtarzalną możliwość porozmawiać z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją i szkoleniem przyszłych pracowników. Zapytaj o ich doświadczenia w firmie, jakich kwalifikacji oczekują od kandydatów, czy wymagają dodatkowych kompetencji potwierdzonych certyfikatami. Dowiedz się wszystkiego o programach staży i praktyk, a także możliwościach zatrudnienia. Celem firm wystawiających się na targach jest znalezienie młodych, gotowych do podjęcia wyzwań, aktywnych osób. Czy jesteś jedną z nich?

Warto zabrać ze sobą kilka kopii CV, aby przekazać je przedstawicielom firm podczas rozmów, które często są już pierwszym etapem rekrutacji. Kto wie, może nawet dostaniesz zaproszenie na staż, bądź na dalsze etapy rekrutacji? Na pewno jednak otrzymasz wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci poczuć się pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej oraz uatrakcyjnić aplikację.

Więcej informacji: www.dnikariery.pl

Kontakt
Pałac Kultury i Nauki, Warszawa
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 22 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie