Temat tygodnia
O pracy w dziale R2R piszą Magdalena Rokus i Patrycja Sowińska z Capgemini Polska.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 marca
2013
Miasto: Zintegrowane Centrum Studenckie Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Wrocław

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Ogarnia Cię czarna rozpacz, gdy słyszysz wśród znajomych o bezowocnych poszukiwaniach pracy, kiepskich perspektywach po studiach i bezwartościowym tytule magistra? Przestajesz wierzyć w sens swojej edukacji? Być może słuchasz niewłaściwych osób? Przyjdź 21 marca 2013 roku na wrocławską edycję Dni Kariery 2013 w budynku Politechniki Wrocławskiej i zobacz, co do powiedzenia mają Ci, z którymi możesz zaplanować swoją przyszłość!

Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC po raz kolejny chce pokazać młodym ludziom drogę do sukcesu. Dzięki renomowanym firmom, studenci i absolwenci będą mieli okazję do poznania obecnego rynku pracy, aktualnych wymagań pracodawców oraz wielu możliwych ścieżek kariery, które mogą zainicjować wraz z nami już 21 marca.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest tworzyć firmę produkującą słodkości, którymi zajadamy się ze smakiem? Jak tworzyć strategię marketingową marketu, w którym robimy zakupy wspólnie z rodziną, czy kreować najpopularniejsze marki na rynku, które towarzyszą nam w codziennym życiu? To wszystko znajduje się w zasięgu Twojej ręki, a my tego dnia udowodnimy jak wiele możliwości pracy kryje się tuż za rogiem!

Wśród nas są studenci, którzy już przekonali się, że Dni Kariery warto odwiedzić: "Nie żałuję, że tutaj przyszłam. Utwierdzam się w przekonaniu, że praca jest, tylko trzeba szukać w odpowiednim miejscu – takim jak tutaj. Najciekawsze firmy w jednej sali, oferty pracy i praktyk na jednej planszy… Każdy student powinien zobaczyć jak już teraz, pokierować swoją karierą". To nie jedyny taki głos - co roku ponad 60 000 osób odwiedza targi pracy organizowane przez organizację AIESEC. W tym roku zapraszamy i Ciebie, spożytkuj produktywnie pierwszy dzień wiosny i dołącz do nas w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej!

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Zintegrowane Centrum Studenckie Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25
Wydarzenia

Dziś jest 20 marca 2023

22-31 marca 2023
B in Banking 2023
27 marca 2023 - 28 lutego 2023
Capital Market Days 2023
31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
Zobacz wszystkie