Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 marca
2013
Miasto: Zintegrowane Centrum Studenckie Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2013 Wrocław

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Ogarnia Cię czarna rozpacz, gdy słyszysz wśród znajomych o bezowocnych poszukiwaniach pracy, kiepskich perspektywach po studiach i bezwartościowym tytule magistra? Przestajesz wierzyć w sens swojej edukacji? Być może słuchasz niewłaściwych osób? Przyjdź 21 marca 2013 roku na wrocławską edycję Dni Kariery 2013 w budynku Politechniki Wrocławskiej i zobacz, co do powiedzenia mają Ci, z którymi możesz zaplanować swoją przyszłość!

Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC po raz kolejny chce pokazać młodym ludziom drogę do sukcesu. Dzięki renomowanym firmom, studenci i absolwenci będą mieli okazję do poznania obecnego rynku pracy, aktualnych wymagań pracodawców oraz wielu możliwych ścieżek kariery, które mogą zainicjować wraz z nami już 21 marca.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest tworzyć firmę produkującą słodkości, którymi zajadamy się ze smakiem? Jak tworzyć strategię marketingową marketu, w którym robimy zakupy wspólnie z rodziną, czy kreować najpopularniejsze marki na rynku, które towarzyszą nam w codziennym życiu? To wszystko znajduje się w zasięgu Twojej ręki, a my tego dnia udowodnimy jak wiele możliwości pracy kryje się tuż za rogiem!

Wśród nas są studenci, którzy już przekonali się, że Dni Kariery warto odwiedzić: "Nie żałuję, że tutaj przyszłam. Utwierdzam się w przekonaniu, że praca jest, tylko trzeba szukać w odpowiednim miejscu – takim jak tutaj. Najciekawsze firmy w jednej sali, oferty pracy i praktyk na jednej planszy… Każdy student powinien zobaczyć jak już teraz, pokierować swoją karierą". To nie jedyny taki głos - co roku ponad 60 000 osób odwiedza targi pracy organizowane przez organizację AIESEC. W tym roku zapraszamy i Ciebie, spożytkuj produktywnie pierwszy dzień wiosny i dołącz do nas w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej!

Więcej informacji: www.dnikariery.pl
Kontakt
Zintegrowane Centrum Studenckie Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Dni Kariery w Krakowie (wiosna 2019)
Kraków 26 marca
26 marca Kraków
Ogranizator AIESEC Polska
Kategoria
Human Resources
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Konferencja PM - skuteczne zarządzanie biznesem 2019
Sopot 26 marca
26 marca Sopot
Ogranizator Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego
Kategoria
BPO/SSC
Targi Pracy Wrocław Career Expo 2019
Wrocław 27 marca
27 marca Wrocław
Ogranizator Career EXPO
Kategoria
Human Resources

Podobne wydarzenia