Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 października
2015
Miasto: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2015 - Poznań - Oferty profesjonalnych praktyk i staży na wyciągnięcie ręki!

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Znalezienie wymarzonej oferty z dnia na dzień staje się coraz prostsze. Przedstawiciele dużych korporacji coraz chętniej zatrudniają młode osoby dając im pierwsze profesjonalne doświadczenie. Duże firmy takie jak Lidl, KMPG, EY, Deloitte, PZU, Nestle czy Mars w swojej ofercie posiadają oferty dla specjalistów z branży bankowości, finansów, IT, HR czy marketingu. Osoby, które ukończyły filologię także nie mają o co się martwić. Język obcy (szczególnie ten bardziej egzotyczny) jest bardzo istotny na dzisiejszym rynku pracy.

Dlaczego warto przyjść na targi? Dni Kariery® to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Pracownicy ponad 60 firm, które biorą udział w wydarzeniu, przedstawiają oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Uczestnicy, poprzez rozmowę mogą uzyskać kluczowe informacje odnośnie procesów rekrutacji, wymagań i oczekiwań firmy. Podczas dnia targowego będą dostępne także inne atrakcje. Dla wszystkich odwiedzających zostanie otwarta strefa doradztwa zawodowego, gdzie będzie można skonsultować swoje CV z specjalistą, a także wykonać profesjonalne zdjęcie całkowicie bezpłatnie. Dostępna strefa chillout pozwoli chwilę odetchnąć i zregenerować siły na dalsze poszukiwanie pracy czy przed kolejnymi warsztatami. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 6000 osób.

 

Organizatorami Dni Kariery®  są studenci z AIESEC Poznań. AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie..

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.dnikariery.pl/poznan .              

 

                                                                                 

Kontakt
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wydarzenia

Dziś jest 29 listopada 2022

02 grudnia 2022 - 04 października 2022
Academic Polish Model United Nations - POLMUN 2022
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Podobne wydarzenia