Temat tygodnia
M.in. o tym, co wspólnego ma praca w obszarze ryzyka w banku z lotem helikopterem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
26 października
do 27 października
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2015 - Warszawa - Źródło nowych możliwości

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Jak co roku wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.

Studia są bardzo ważnym czasem podczas planowania ścieżki rozwoju zawodowego, są też szansą na zdobycie doświadczenia. Ciężko jest w tym etapie jednoznacznie wskazać, które praktyki są dla nas najbardziej odpowiednie i jaki staż da najwięcej oczekiwanego doświadczenia, a są to aspekty istotne dla osób wchodzących na rynek pracy. Każdy student chce zadbać o dobry start swojej kariery. Dlatego powstały Dni Kariery® - targi pracy, praktyk i staży, które pozwalają studentom i absolwentom zapoznać się z bogatą ofertą firm poszukujących pracowników. Pokazują również, jak wygląda przebieg rekrutacji i jakie wymagania są stawiane aspirującemu pracownikowi.

Z aplikacją nikt nie zostaje sam. Na terenie Auli Spadochronowej znajdować się będzie specjalny punkt, do którego udać się mogą osoby potrzebujące porady merytorycznej lub wizualnej od eksperta ds. HR, umieszczony w Chill-out Zone, gdzie przy okazji można się zrelaksować, lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. Korzystanie z tej strefy, jak i wejście na targi jest całkowicie bezpłatne - wystarczy pobrać bilet ze strony www.dnikariery.pl lub zarejestrować się na recepcji podczas dnia targowego.

Edycja październikowa jest już 24. edycją Dni Kariery®, odbywają się one od 1992 roku i wciąż są rozwijane z myślą o studentach i ich przyszłości. Także w tej edycji chcemy dać szansę karierze tysięcy studentów - dlatego osoby odwiedzające targi będą miały okazję na nawiązanie kontaktu z przedstawicielami 50 firm reprezentujących większość branży (m.in. finansowej, konsultingowej, FMCG, IT). Wyjątkowo w tej edycji pojawią się również firmy zapewniające miejsce pracy dla przyszłych lub obecnych inżynierów.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.dnikariery.pl, gdzie można zapoznać się z listą firm wystawiających się podczas dwóch dni targowych, oraz na wydarzeniu na Facebooku. Warto zajrzeć również na ogólnopolski fanpage Dni Kariery®, na którym publikujemy wiele wartościowych i pomocnych materiałów.

Kontakt
Aula Spadochronowa SGH, Warszawa
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 28 lipca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling