Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
26 października
do 27 października
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: AIESEC Polska

Dni Kariery 2015 - Warszawa - Źródło nowych możliwości

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Jak co roku wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.

Studia są bardzo ważnym czasem podczas planowania ścieżki rozwoju zawodowego, są też szansą na zdobycie doświadczenia. Ciężko jest w tym etapie jednoznacznie wskazać, które praktyki są dla nas najbardziej odpowiednie i jaki staż da najwięcej oczekiwanego doświadczenia, a są to aspekty istotne dla osób wchodzących na rynek pracy. Każdy student chce zadbać o dobry start swojej kariery. Dlatego powstały Dni Kariery® - targi pracy, praktyk i staży, które pozwalają studentom i absolwentom zapoznać się z bogatą ofertą firm poszukujących pracowników. Pokazują również, jak wygląda przebieg rekrutacji i jakie wymagania są stawiane aspirującemu pracownikowi.

Z aplikacją nikt nie zostaje sam. Na terenie Auli Spadochronowej znajdować się będzie specjalny punkt, do którego udać się mogą osoby potrzebujące porady merytorycznej lub wizualnej od eksperta ds. HR, umieszczony w Chill-out Zone, gdzie przy okazji można się zrelaksować, lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. Korzystanie z tej strefy, jak i wejście na targi jest całkowicie bezpłatne - wystarczy pobrać bilet ze strony www.dnikariery.pl lub zarejestrować się na recepcji podczas dnia targowego.

Edycja październikowa jest już 24. edycją Dni Kariery®, odbywają się one od 1992 roku i wciąż są rozwijane z myślą o studentach i ich przyszłości. Także w tej edycji chcemy dać szansę karierze tysięcy studentów - dlatego osoby odwiedzające targi będą miały okazję na nawiązanie kontaktu z przedstawicielami 50 firm reprezentujących większość branży (m.in. finansowej, konsultingowej, FMCG, IT). Wyjątkowo w tej edycji pojawią się również firmy zapewniające miejsce pracy dla przyszłych lub obecnych inżynierów.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.dnikariery.pl, gdzie można zapoznać się z listą firm wystawiających się podczas dwóch dni targowych, oraz na wydarzeniu na Facebooku. Warto zajrzeć również na ogólnopolski fanpage Dni Kariery®, na którym publikujemy wiele wartościowych i pomocnych materiałów.

Kontakt
Aula Spadochronowa SGH, Warszawa
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 31 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia