Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 lutego
2020
Miasto: Łódź
Organizator: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania UŁ

Do kogo należą dane? XII seminarium z cyklu "W drodze do managerskiej doskonałości"

Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania UŁ oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają do udziału w XII seminarium z cyklu "W drodze do managerskiej doskonałości".

Tematyka spotkania będzie poruszała kwestie związane z problemami profilowania osobowości użytkowników Internetu, wizji cyfrowego społeczeństwa oraz rozwiązań uspołeczniania informacji w sieci. 

Do kogo należą dane?
Wiodąca cyfrowa transformacja, czy  handel „uwagą” klienta?

Tematyka spotkania będzie poruszała kwestie związane z problemami profilowania osobowości użytkowników Internetu, wizji cyfrowego społeczeństwa oraz rozwiązań uspołeczniania informacji w sieci. Celem spotkania będzie również znalezienie odpowiedzi na kilka istotnych pytań: 

  • Czy nadal jesteśmy anonimowi? Jak daleko jest w stanie posunąć się technologia informacyjna i kto stanie się jej głównym beneficjentem?
  • W jaki sposób Internet Rzeczy i monetyzacja danych zmienią obecne modele biznesowe i tworzą wartość w biznesie?
  • Czy czujniki biometryczne, thick big data, cyfrowa etnografia całkowicie odkryją prawdę o ludzkich zachowaniach?

Problematykę seminarium przedstawią wybitni goście: Katarzyna Szymielewicz (Fundacja Panoptykon), dr Jan Zając i Jakub Krawiec (Sotrender), dr Aleksander Poniewierski (EY). Będzie także okazja dyskusja panelowa i okazja do wymiany poglądów z uczestnikami seminarium.

 

To już dwunaste seminarium z cyklu W drodze do managerskiej doskonałości. Realizujemy je od czterech lat. Stanowią one ważny element w rozwoju menedżerskich kompetencji oraz wspieraniu integracji środowisk akademickich i biznesowych. Spotkania te są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy i dostarczenia informacji dotyczącej najnowszych wyzwań dla biznesu. Tworzą platformę do współpracy, a także inspirują do realizacji wspólnych inicjatyw i projektów.

Seminaria adresujemy do szerokiej społeczności absolwentów i studentów programów MBA i szkoleń rozwojowych PAM Center oraz do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym. To menedżerowie wyższego i średniego szczebla z firm regionu łódzkiego, a także całej Polski.

Na seminaria zapraszamy także wykładowców programów, ekspertów oraz partnerów biznesowych, przedstawicieli firm z regionu oraz studentów z różnych ośrodków akademickich.

Sprawdź szczegółowy program seminarium

Wydarzenie odbędzie się w fabryce Grohmana przy ul. Księdza Biskupa Tymienieckiego 22G, 28 lutego 2020 r. o godzinie 17:00.

Kontakt
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania UŁ

Fabryka Grohmana
ul. Księdza Biskupa Tymienieckiego 22G
90-349 Łódź
Wydarzenia

Dziś jest 09 sierpnia 2020

14-15 września 2020
XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020)
21 października 2020
IV Kongres HR
Zobacz wszystkie