Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 lutego
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska

Doroczna Konferencja IIA Polska dla Sektora Finansowego

Konferencja będzie kolejną okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia i poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi audytorami.

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Audyt

Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zaprasza na siódmą konferencję dla Sektora Finansowego, gdzie prelegentami i panelistami będą eksperci, dyrektorzy audytu z wiodących instytucji finansowych w kraju oraz wybitni specjaliści spoza audytu. 

Tematyka konferencji powinna zainteresować audytorów sektora finansowego – bankowców, ubezpieczycieli, pracowników instytucji finansowych, jak również kontrolerów i wszystkich, którym bliski jest temat audytu i jego funkcji w organizacji. Konferencja będzie kolejną okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia i poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi audytorami.

Organizatorzy program konferencji opisują w następujący sposób:

Zaczniemy od kilku liter alfabetu… AML – kto pierze pieniądze? D – rekomendacja KNF w porównaniu, z RODO; H, – czyli co nowego dla banków w kolejnej rekomendacji KNF. Mało? To może porozmawiamy o pełnomocnikach i jak ich pracę widzi audytor? Do tego kilka zdań o podatkach, tj. dokumentowanie transakcji z podmiotami powiązanymi i jeszcze jak audyt patrzy na wykonywanie obowiązków i dzielenie się informacjami z innymi państwami. Wciąż mało? Dobrze, to stawiamy nowe wyzwania przed aktuariuszami. No ale przecież nie samą pracą audytor żyje. Aby pomóc w pracy audytora przedstawimy jeszcze narzędzia coachingowe w audycie. W końcu audytor też człowiek.


Zgłoszenia na konferencję trwają do 16 lutego. Więcej informacji o konferencji, szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: http://iia.org.pl/konferencja/

Kontakt
Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska
Hotel Marriott
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Podobne wydarzenia