Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
4 marca
2015
Miasto: Cała Polska
Organizator: NZS SGH

Drogowskazy Kariery 2015

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Szukasz pomocy w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery? A może chcesz dowiedzieć się, jak zrealizować wymarzony scenariusz zawodowy? Na wszystkie pytania na temat rynku pracy i możliwości rozwoju swojej kariery znajdziesz odpowiedź już 4 marca podczas ogólnopolskiego programu edukacyjno-biznesowego Drogowskazy Kariery!


Niezależne Zrzeszenie Studentów po raz ósmy zaprasza na cykl szkoleń, warsztatów i case studies, które zostaną poprowadzone przez specjalistów z renomowanych firm, takich jak między innymi Ferrero, Grant Thorton, Jeronimo Martins czy Skanska. Podczas trwania Programu uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, zmierzyć się z realnymi biznesowymi problemami, ale też poznać specyfikę pracy w konkretnych branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców.


Wydarzenia w ramach Programu odbędą się na 26 uczelniach w 11 miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Tarnowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.


Ponadto już po raz drugi zostanie przeprowadzony konkurs na najlepszy studencki start-up Odkrycie Rynku. Misją konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród studentów poprzez wyróżnienie najciekawszych inicjatyw studenckich ostatnich lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną te pomysły biznesowe, które cechują się największą innowacyjnością i efektywnością. Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie.


Szkolenia odbędą się w dniach 4-20 marca 2015. Zapisy rozpoczną się 25 lutego za pośrednictwem strony internetowej w zakładce „Zapisy”.


Zapraszamy również na Facebook’a » 


Program wspiera Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Kontakt
Cała Polska
Wydarzenia

Dziś jest 17 czerwca 2024

Zobacz wszystkie