Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
1 marca
do 30 kwietnia
2023
Miasto: Warszawa
Organizator: Niezależne Zrzeszenie Studentów

Drogowskazy Kariery 2022/2023

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje


Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny organizowany co roku przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Obecnie odbywa się już XVI edycja projektu zapoczątkowanego w roku akademickim 2007/2008. Misją Drogowskazów Kariery jest udostępnienie studentom z całej Polski eksperckiej wiedzy i doświadczenia, co ułatwi im wybór ścieżki kariery i początki na rynku pracy lub we własnej działalności. W ramach projektu uczestnicy mają niepowtarzalną szansę zdobycia wiedzy oraz doświadczenia bezpośrednio od ekspertów z interesujących ich branż jeszcze podczas studiów.


Cele programu realizowane są poprzez organizację różnorodnych wydarzeń: prelekcji, webinarów, warsztatów, case studies i paneli dyskusyjnych, na uczelniach wyższych w całym kraju. Zaproszone do udziału w projekcie firmy przeprowadzają spotkania poświęcone wybranej tematyce. Organizujemy wydarzenia z profesjonalistami z różnych gałęzi świata biznesu, na których studenci mają możliwość uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania oraz ukierunkować swoją przyszłą ścieżkę zawodową. Wydarzenia Drogowskazów Kariery nie ograniczają się jedynie do przekazywania wiedzy, ale również zapewniają możliwość zdobycia certyfikatów, szkoleń lub praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach.


W ubiegłych latach tematami warsztatów było: zarządzanie projektami, wystąpienia publiczne, techniki negocjacyjne, szeroko pojęte IT, praca w branży energetycznej oraz np. szkolenie z pisania dobrego CV. W aktualnej edycji projekt skupia się na tematach takich jak: zarządzanie zespołami oraz projektami, technologie IT, psychologia w biznesie, PR i marketing. Najwięcej wydarzeń będzie odbywać się w marcu i kwietniu 2023 roku. Warsztaty odbywają się na licznych uczelniach wyższych w Polsce, na przykład: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Politechnika Bydgoska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.


Wydarzenia Drogowskazów Kariery są bezpłatne dla wszystkich uczestników. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału oraz do śledzenia projektu na Facebooku i Instagramie.

Kontakt
Niezależne Zrzeszenie Studentów
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 27 stycznia 2023

10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki
Tadeusz Czacki Model United Nations 2023
Warszawa 3 lutego
3 lutego Warszawa
Ogranizator XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Podobne wydarzenia

Pomagamy w święta - akcja charytatywna
Łódź 31 stycznia
31 stycznia Łódź
Ogranizator SKN Progress Uniwersytet Łódzki
Tadeusz Czacki Model United Nations 2023
Warszawa 3 lutego
3 lutego Warszawa
Ogranizator XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie