Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
30 maja
2017
Miasto: Katowice
Organizator: Capgemini Polska

Dzień Otwarty Capgemini w Krakowie i Katowicach

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Capgemini Polska zaprasza na Dzień Otwarty do Krakowa i Katowic. Spotkania odbędą się 30 maja i kierowane są do osób znających różne języki obce oraz planujących rozwój swojej ścieżki zawodowej. 

Zaproszenie na Dzień Otwarty kierowane jest zarówno do studentów ostatnich lat studiów, jak i specjalistów będących na początku swojej drogi zawodowej.

Podczas czterogodzinnego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania specyfiki pracy i projektów realizowanych przez Business Services oraz Cloud Infrastructure Services. Omówiony zostanie również proces rekrutacji, oferta pracy i program stażowy. Odbędą się także warsztaty dotyczące różnic kulturowych.

Wśród atrakcji wydarzenia znajdą się: zwiedzanie biura oraz strefa networkingowa, w której uczestnicy będą mogli porozmawiać z ambasadorami Capgemini na uczelniach, zagrać w gry, wziąć udział w quizie z nagrodami. Zaplanowano także spotkanie z przedstawicielem rekrutacji, w ramach którego będzie możliwość skonsultowania swojego CV, a nawet udziału w „błyskawicznej rekrutacji” na miejscu.

W tym roku po raz pierwszy firma zdecydowała się na organizację dnia otwartego w dwóch sesjach, porannej i popołudniowej. Powodem jest zainteresowanie poprzednimi edycjami wśród osób już pracujących, które rozważają przekwalifikowanie się i chcą poznać specyfikę pracy w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu oraz spotkać się z osobami, które już przeszły taką drogę.

Dzień Otwarty organizowany jest w Krakowie i Katowicach w godzinach:

Sesja poranna: 9:00 – 13:00

Sesja popołudniowa: 14:00 – 18:00

Podczas spotkania organizatorzy zapewniają poczęstunek w części networkingowej.

Więcej informacji o wydarzeniu i zapisy: https://www.pl.capgemini.com/capgemini-open-day

Uczestnicy spotkania proszeni są o zabranie swoich CV.