Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 listopada
do 25 listopada
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: IBBC Group

Central - Eastern Europe Fraud & Risk Conference - IV Edycja

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

IBBC Group – wiodąca firma doradcza specjalizująca się w bezpieczeństwie biznesu i zarządzaniu ryzykiem oraz IBBC Trainings serdecznie zaprasza na IV Edycję Central - Eastern Europe Fraud & Risk Conference, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. 

Konferencja jest bardzo dobrą okazją do nabycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w Państwa działaniach biznesowych w niespokojnych i niestabilnych ekonomicznie i politycznie czasach.

Udział w czwartej edycji międzynarodowej konferencji, CEE Fraud & Risk Conference  „Risk & Security Management: From Know-How to How Do” , potwierdzili międzynarodowi eksperci ds. zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa biznesu, wywiadu gospodarczego, przeciwdziałania szpiegostwu przemysłowemu oraz biegli ds. wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych.

Wystąpienia zagranicznych i polskich ekspertów będą odnosić się do procesów zarządzania ryzykiem w zglobalizowanym środowisku biznesowym ze szczególnym uwzględnieniem krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Poruszone zostaną m. in. tematy w zakresie minimalizacji ryzyka prowadzenia działalności biznesowej w Polsce i na rynkach międzynarodowych, audytu dochodzeniowego jako skutecznego elementu kontroli antykorupcyjnej, nadużyć w branży finansowej, w tym również ubezpieczeniowej, cyberprzestępczości, a także multidyscyplinarnego podejścia do zarządzania ryzykiem i nadużyciami w organizacji.

Prelegenci przedstawią nowe wyzwania i zadania dla przedsiębiorstw miedzy innymi związane z przestrzeganiem ustawy o ochronie danych osobowych oraz skutecznym tworzeniu zespołu audytorów śledczych w organizacji. Odpowiedzą na pytania, jak minimalizować ryzyka, jak zarządzać ryzkiem w kontekście bezpieczeństwa biznesu, jak przeciwdziałać ryzyku nadużyć, jak wykrywać nadużycia, jak chronić biznes na każdym etapie procesu inwestycyjnego, wreszcie jak przekuć ryzyka w sukces.

Jednym z ważnych tematów będzie Ukraina- czy jest szansą czy zagrożeniem dla przedsiębiorców. Wszystkie zagadnienia oparte zostaną na konkretnych przykładach, a międzynarodowi eksperci nawiązywać będą do najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem ryzykiem.

Podczas tej prestiżowej międzynarodowej konferencji prelekcje wygłoszą najwyższej klasy specjaliści z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu, wśród nich między innymi: były Minister Gospodarki Jacek Piechota (Polska), Andrzej Lewiński Zastępca Generalnego Inspektora Danych Osobowych (Polska), Giles Cattermole - ekspert ds. wywiadu konkurencyjnego (Wielka Brytania), Justyna Talarek  i Jacek Lisowski, eksperci w obszarze nadużyć w branży ubezpieczeniowej, Ludo Block – ekspert ds. wywiadu gospodarczego i dochodzeń antyfraudowych w sektorze prywatnym, Ola Sten – dyrektor Seccredo (Szwecja), Stephen Grossman wiodący międzynarodowy profiler w obszarze kryminalistyki i biznesu (Wielka Brytania), Paweł Paradowski Partner w kancelarii DZP, Roman Kusz – członek Naczelnej Rady Adwokackiej (Polska) i Oren Rozin – ekspert ds. wdrażania systemów bezpieczeństwa i ochrony (Izrael) oraz przedstawiciel administracji rządowej Republiki Kazachstanu.

IVCEE Fraud & Risk Conference dedykujemy wszystkim tym osobom, których praca zawodowa związana jest z bezpieczeństwem, zarządzaniem ryzykiem oraz z aspektami zapobiegania i wykrywania oszustw, nadużyć gospodarczych i korupcji w organizacjach.

W szczególności do udziału zachęcamy: 

 • Prezesów, kadrę menedżerską, właścicieli firm
 • Członków ACFE, IIA, ASIS International
 • Biegłych ds. przestępstw i nadużyć gospodarczych – CFE, posiadaczy desygnacji CIA, CGAP
 • Managerów i konsultantów ds. zarządzania ryzykiem
 • Managerów i konsultantów ds. bezpieczeństwa
 • Kierowników jednostek administracji publicznej
 • Dyrektorów finansowych
 • Dyrektorów Generalnych Ministerstw
 • Przedstawicieli prokuratury
 • Audytorów i kontrolerów wewnętrznych
 • Członków komitetów audytu
 • Specjalistów z departamentów przeciwdziałania nadużyciom
 • Detektywów i śledczych
 • Security Managerów
 • Agentów Ochrony
 • Funkcjonariuszy biur zamówień publicznych

Osoby zainteresowane dziedziną badania i wykrywania oszustw i nadużyć gospodarczych

Trzy poprzednie edycje konferencji zakończyły się wielkim sukcesem. W każdej z nich wzięło udział ponad stu uczestników z takich krajów jak: Szwajcaria, Belgia, Niemcy, Polska, Szwecja, Austria, Holandia, Łotwa, Rosja, Białoruś, Rumunia, Ukraina, Czechy oraz Wielka Brytania.

Konferencję organizują: IBBC Group – wiodąca firma doradcza specjalizująca się w bezpieczeństwie biznesu i zarządzaniu ryzykiem oraz IBBC Trainings.

Termin i miejsce konferencji: 24–25.11.2014 r., Hotel Sofitel Victoria, Królewska 11, Warszawa

Szczegółowy program konferencji i informacje o zapisach: www.ibbctrainings.com.

Informacji udziela również Agnieszka Tur, manager IBBC Trainings, tel. 603 280 214,

e-mail:a.tur@ibbcgroup.com

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2021

11-12 października 2021
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XV Kongres ICV POLSKA (CIA 2021)
Warszawa 11 października
11 października Warszawa
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling