Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 czerwca
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: EMBC

Emerging Markets Business Conference (EMBC) 2018

Już 27 czerwca odbędzie się organizowana przez studentów Szkoły Głównej Handlowej VII edycja Emerging Markets Business Conference (EMBC).

Najwybitniejsi przedstawiciele ze świata nauki, polityki i biznesu opowiedzą o kluczowej roli innowacyjności w inwestycjach, o znaczeniu polityki w kształtowaniu się globalnego układu sił, a także podzielą się prognozami dotyczącymi najbardziej obiecujących rynków wschodzących najbliższych lat. W złotej erze rynków wschodzących EMBC wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wiedzę o nowych możliwościach i największych wyzwaniach wynikających ze współpracy gospodarczej krajów dynamicznie rozwijających się. Celem konferencji jest umożliwienie wymiany myśli i doświadczeń dotyczących rynków wschodzących, a także integracja środowiska akademickiego i biznesowego. To największe takie wydarzenie w Europie Środkowo- Wschodniej.

Konferencja odbędzie się w środę, 27 czerwca w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat S.A. Wydarzenie składa się z 3 paneli dyskusyjnych urozmaiconych o keynote speeches. Prelegentami tegorocznej edycji projektu będą między innymi: Marcin Petrykowski, Adam Ringer oraz Paweł Śliwiński. Wydarzenie zostanie zwieńczone bankietem, stanowiącym idealną okazję do networkingu z zaproszonymi gośćmi, w międzynarodowym środowisku.

Tematy tegorocznych paneli dyskusyjnych:

  • Emerging Branch of Economy,
  • Energetics and industry development in Emerging Markets
  • Impact of the Trump Bump 2.0 in Emerging Markets

Wydarzenie organizowane jest w ramach Emerging Markets Business Summit (EMBS), dwutygodniowego szczytu gospodarczego i krótkookresowej wymiany studenckiej, przygotowanych we współpracy z najbardziej prestiżowymi uczelniami biznesowymi z krajów wschodzących. W tym roku, w szczycie wezmą udział studenci z Meksyku i Malezji.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://web.facebook.com/events/627317474267528/

(Informacje organizatora)

Kontakt
EMBC
Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat
Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 31 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia