Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
21 marca
do 27 maja
2011
Miasto:
Organizator:

European Financial Congress

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Początek XXI wieku to okres nowych wyzwań związanych z poważnymi zakłóceniami procesów integracji i globalizacji biznesu. Odbudowa wartości przedsiębiorstw, banków i krajów oraz reputacji na rynkach finansowych wymaga ponownego przemyślenia kwestii fundamentalnych dla harmonijnego rozwoju społeczno- gospodarczego oraz nowych rozwiązań systemowych. Potrzeba stworzenia platformy do debaty środowiska biznesu, nauki i polityki, która pomogłaby rozwiązywać kluczowe problemy współczesnej gospodarki jest źródłem inicjatywy Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową pod tytułem Europejski Kongres Finansowy.

Europejski Kongres Finansowy stanowi również kontynuację debat menedżerów krajowych i zagranicznych instytucji finansowych organizowanych przez Gdańską Akademię Bankową od 1995 roku. Częścią Kongresu jest bowiem XVIII edycja seminarium Zarządzanie wartością instytucji finansowych, dorocznego spotkania zarządów i rad nadzorczych banków.

W czasie Kongresu kontynuowana będzie dyskusja środowiska akademickiego nt. zarządzania wartością przedsiębiorstw. Jest to rozszerzenie o wymiar praktycystyczny seminarium organizowanego od 2000 roku przez Uniwersytet Gdański i Szkołę Główną Handlową. Współorganizatorem tej części będzie PKPP Lewiatan. Istotną częścią Kongresu jest debata na temat długookresowego finansowania infrastruktury i nieruchomości. Debata ta jest kontynuacją organizowanych od 2007 roku seminariów Gdańskiej Akademii Bankowej: Energy Finance i Kongresu Finansowania Nieruchomości - organizowanego wspólnie z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich.

Więcej informacji

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia