Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 maja
do 17 maja
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Eurocon

Excel Visual Basic w modelowaniu finansowym

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty komputerowe pt. Excel Visual Basic w modelowaniu finansowym, które odbędą się w Golden Floor Plaza, Budynek Millenium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123 A w Warszawie.

Najważniejsze zagadnienia poruszone w trakcie warsztatów:
  • Makra – podstawy
  • Zaawansowane makra
  • Edytor Visual Basic
  • Podstawy języka Visual Basic
  • Formularze użytkownika i arkusze
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników kursu z podstawami Visual Basic w szczególności pod kątem wykorzystania go w modelowaniu i planowaniu finansowym. Poznanie narzędzi Visual Basica dla aplikacji Excel pozwoli na świadome budowanie zaawansowanych modeli analitycznych, a także pozwoli usprawnić codzienne posługiwanie się Excelem.

Spotkanie przeznaczone jest do pracowników służb finansowych firm, analityków finansowych w instytucjach finansowych oraz osób zainteresowanych zastosowaniem zaawansowanych narzędzi aplikacji Excel w modelowaniu finansowym.

Warsztaty poprowadzi Pan Marek Zduńczyk – Doświadczony wykładowca. Absolwent programu MBA European University. Specjalizuje się w zastosowaniach Excela w modelowaniu finansowym i zarządzaniem przedsiębiorstwem. Autor szeregu szkoleń z dziedziny wykorzystania arkusza kalkulacyjnego Excel w analizach finansowych przedsiębiorstw oraz projektów inwestycyjnych. Autor aplikacji zawierającej moduły budżetowania i zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na naszej stronie internetowej:
Kontakt
Millenium Plaza, Warszawa
Warszawa