Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 lipca
do 14 lipca
2017
Miasto: Gdynia
Organizator: Russell Bedford Poland Akademia

Excel w finansach

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Szkolenie z zakresu Excela w finansach organizowane przez Russell Bedford Akademia to propozycja dla księgowych, finansistów, specjalistów ds. controllingu, analityków bądź osób zatrudnionych w działach finansowych, które na co dzień pracują z arkuszem kalkulacyjnym. Prowadzącym jest Janusz Gach – trener z dwudziestokilkuletnim doświadczeniem, specjalizujący się między innymi w tematyce zastosowania arkuszy kalkulacyjnych w analizach wykorzystywanych na potrzeby biznesowe.

Program obejmuje m.in.:

  • stosowanie tabel przestawnych jako narzędzia analizy danych biznesowych,
  • budowanie modeli wielowariantowych z użyciem scenariuszy,
  • zaawansowane opcje ustawień Excela pozwalające na optymalną jego „personalizację”,
  • inspekcję formuł,
  • sprawdzanie błędów,
  • optymalizację rozwiązań złożonych problemów za pomocą dodatku Solver
  • prognozowanie.

W trakcie szkolenia uczestnicy nabędą takie umiejętności jak budowanie zaawansowanych raportów finansowych, scalanie i konsolidowanie danych pochodzących z różnych arkuszy, tworzenie złożonych formuł obliczeniowych, a także skuteczne wykorzystanie tabel i wykresów przestawnych oraz innych narzędzi analizy danych. Zaletą kursu jest prowadzenie go nowoczesnymi, interaktywnymi metodami, stawiając na aktywny udział uczestników, przy użyciu przykładów zaczerpniętych z praktyki.

Szkolenie odbędzie się 12–14.07.2017 r. w Gdyni, w czterogwiazdkowym Hotelu Faltom. Cena szkolenia obejmuje 2 noclegi w hotelu, dwudniowy kurs, uroczystą kolację, bezpłatny wstęp do centrum wodnego, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz opiekę organizatora. Zgodnie z aktualną polityką cenową firmy – dynamicznymi cenami, im wcześniej uczestnik dokona zgłoszenia na szkolenie, tym niższą cenę zapłaci.

Ze szczegółowym programem oraz informacjami organizacyjnymi można się zapoznać na stronie wydarzenia >> 

Kontakt
Gdynia
Wydarzenia

Dziś jest 17 czerwca 2024

Zobacz wszystkie