Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 października
do 18 listopada
2011
Miasto:
Organizator:

EYe on Tax

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Tylko do dzisiaj możesz zgłosić swój udział!

Konkurs dla studentów
VII edycja 2011 - 2012Zgłoś 3- lub 4-osobowy zespół. Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2011 roku.

Weź udział w prestiżowym konkursie Ernst & Young. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego Doradcy Podatkowego. Masz szansę zdobycia cennego doświadczenia i wygrania atrakcyjnych nagród.

Dla studentów zainteresowanych tematyką prawa podatkowego przygotowaliśmy studia przypadków, dzięki którym będziecie mieli okazję skonfrontować swoja wiedzę teoretyczną z praktyką. Pracując w zespołach 3- lub 4-osobowych będziecie rozwiązywać przygotowane dla Was zadania, dotyczące problemów podatkowych, z którymi w praktyce borykają się przedsiębiorcy.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani Doradztwem Podatkowym.

Nagrody dla zwycięzców konkursu:

I miejsce - 20.000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, System Informacji Prawnej Legalis, vouchery na szkolenie z oferty Ernst & Young Academy of Business - 4-dniowy kurs z programu ACCA - Paper F6 Taxation;

II miejsce - IPady 2, vouchery o wartości 2 000 PLN na przeloty do jednego z wybranych miast europejskich oraz nagrody książkowe od Wydawnictwa C.H. Beck.

Dla jednego z wybranych przez firmę Finalistów: bezpłatny udział w międzynarodowym Konkursie Ernst & Young EMEIA Young Tax Professional of the Year.

Wszyscy uczestnicy finału zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Spójrz na podatki fachowym okiem. Zacznij poziom wyżej z Ernst & Young.Odwiedź kanał Ernst & Young na YouTube.com i zobacz, co sądzą o konkursie EYe on Tax jego uczestnicy.

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 08 grudnia 2022

Zobacz wszystkie