Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
10 października
do 18 listopada
2011
Miasto:
Organizator:

EYe on Tax

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Tylko do dzisiaj możesz zgłosić swój udział!

Konkurs dla studentów
VII edycja 2011 - 2012Zgłoś 3- lub 4-osobowy zespół. Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2011 roku.

Weź udział w prestiżowym konkursie Ernst & Young. Zobacz, jak wygląda praca profesjonalnego Doradcy Podatkowego. Masz szansę zdobycia cennego doświadczenia i wygrania atrakcyjnych nagród.

Dla studentów zainteresowanych tematyką prawa podatkowego przygotowaliśmy studia przypadków, dzięki którym będziecie mieli okazję skonfrontować swoja wiedzę teoretyczną z praktyką. Pracując w zespołach 3- lub 4-osobowych będziecie rozwiązywać przygotowane dla Was zadania, dotyczące problemów podatkowych, z którymi w praktyce borykają się przedsiębiorcy.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani Doradztwem Podatkowym.

Nagrody dla zwycięzców konkursu:

I miejsce - 20.000 PLN, płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young, System Informacji Prawnej Legalis, vouchery na szkolenie z oferty Ernst & Young Academy of Business - 4-dniowy kurs z programu ACCA - Paper F6 Taxation;

II miejsce - IPady 2, vouchery o wartości 2 000 PLN na przeloty do jednego z wybranych miast europejskich oraz nagrody książkowe od Wydawnictwa C.H. Beck.

Dla jednego z wybranych przez firmę Finalistów: bezpłatny udział w międzynarodowym Konkursie Ernst & Young EMEIA Young Tax Professional of the Year.

Wszyscy uczestnicy finału zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Spójrz na podatki fachowym okiem. Zacznij poziom wyżej z Ernst & Young.Odwiedź kanał Ernst & Young na YouTube.com i zobacz, co sądzą o konkursie EYe on Tax jego uczestnicy.

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 04 czerwca 2023

Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023)
19 czerwca
19 czerwca
Ogranizator Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)
Kategoria
Kontroling