Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
14 czerwca
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: Księgowi Przyszłości

Finał i konferencja Księgowi Przyszłości 2018

Trwa trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu Księgowi Przyszłości. Jego finał będzie okazją do dyskusji na temat przyszłości branży, cyfryzacji oraz roli księgowych i kadrowych w rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Konferencja „Księgowi Przyszłości” odbędzie się 14 czerwca w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Audyt, Podatki, Księgowość

Ogólnopolski konkurs

Księgowi Przyszłości to projekt, którego celem jest promocja zawodu księgowego oraz wspieranie rozwoju branży. W ramach projektu zrealizowano liczne inicjatywy takie jak debaty, spotkania edukacyjne czy ogólnopolski konkursu dla księgowych. W tym roku organizowana jest właśnie trzecia edycja tego uznanego w środowisku konkursu. Do udziału w niej zapisało się ponad 1600 księgowych, studentów, uczniów oraz specjalistów ds. kadr i płac. Po trzech testach online wyłonione zostało grona półfinalistów konkursu, które zmierzy się z zadaną pracą konkursową. Najlepsze 12 drużyn (po 3 z każdej kategorii) spotkają się 14 czerwca, w czasie finału konkursu,.

 

Konferencja w Warszawie

Równolegle do finału konkursu trwać będzie konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”. Konferencja podzielona zostanie na trzy bloki. W pierwszym odbędą się wykłady poświęcone najważniejszym z punktu widzenia księgowych – kadrowych oraz przedsiębiorców zmian, wynikających tak ze zmian w przepisach, jak i trendów społecznych. Wśród wykładów znajdą się między innymi wystąpienia na temat roli cyfryzacji w branży czy wejściu w życie rozporządzania o ochronie danych osobowych.   

 

Punktem centralnym konferencji będzie debata ekspertów „W erze zmian” poświęcona całościowo zmianom w obszarach kadrowo – płacowych i ich wpływowi na przedsiębiorczość w Polsce, jak i dyskusja na temat roli księgowego i kadrowego w zmieniających się realiach. Rozmowę poprowadzi red. Maciej Głogowski, a jej uczestnikami będą przedstawiciele środowisk księgowych, kadrowych, przedsiębiorców oraz technologii.    

 

W konferencji mogą brać udział zaproszenie goście. Dodatkowo organizatorzy udostępnili pulę miejsc wolnych, dostępnych po dokonaniu rejestracji poprzez formularz na stronie ksiegowiprzyszlosci.pl.

Organizatorami konkursu oraz konferencji są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, najstarsza organizacja w Polsce skupiająca ekspertów z branży oraz spółka Soneta, producent oprogramowania enova365 do księgowości, kadr płac i zarządzania. Patronat nad wydarzeniem objęły Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Business Centre Club. Patronami medialnymi są magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych, Controling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling oraz portale Infor, Inforlex, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres kontakt@ksiegowiprzyszlosci.pl lub pod numerem telefonu 12 349 28 80.

(Informacje organizatora)

Kontakt
Księgowi Przyszłości
Polski Komitet Olimpijski
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4
00-001 Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 31 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia