Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
13 października
2022
Miasto:
Organizator: Proidea, Standard Chartered

FinCrime & Surveillance Summit 2022

Już 13 października odbędzie się druga edycja konferencji FinCrime & Surveillance Summit. Wydarzenie skupia ekspertów, którzy walczą z przestępcami wykorzystującymi system finansowy do popełniania najbardziej szkodliwych przestępstw współczesnego świata: od handlu ludźmi oraz narkotykami, po terroryzm i korupcję.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Kategoria: Podatki, Kontroling

FinCrime & Surveillance Summit to całodniowe wydarzenie, które odbędzie się w formule online, a dostęp do transmisji jest zupełnie darmowy. Jakość tej wyjątkowej konferencji potwierdza przede wszystkim jej wysoki poziom merytoryczny, nad którym czuwa grono ekspertów ze Standard Chartered.

 

Prelegentami są przedstawiciele instytucji rynkowych – przede wszystkim specjaliści z obszarów compliance i AML. Podzielą się oni swoim międzynarodowym doświadczeniem, prezentując przy tym najnowsze trendy i kierunki zmian.

 

Prelegenci z całego świata i praktyczne prezentacje

W tym roku na scenie FinCrime & Surveillance Summit pojawi się aż 11 ekspertów z dziedziny zwalczania złożonych sieci przestępczych i oszustw finansowych. Już 13 października swoje prezentacje przedstawią  m.in.:

 

  • Stevenson Munro - Lessons in Sanctions Compliance in an Increasingly Complex World
  • Stuart Christmas - Artificial Intelligence vs. Risk-based Rules for fighting financial crime
  • Andrew Wigston - FCA view on key trends that are shaping the financial crime compliance or the recent FCA enforcement actions and predictions for 2023
  • Vijay Gopaladesikan - Challenges in Sanctions screening from Data Analytics perspective
  • Erin O’Loughlin & Brian Svoboda Kindle - How to Detect Crypto Transactions w/in Your Institutions

 

Wszystkie wykłady odbędą się w języku angielskim. Cały program wydarzenia można znaleźć tutaj.

 

Zdobądź nową wiedzę zupełnie za darmo!

 

Rejestracja na konferencję wciąż trwa. Wszystkie informacje o wydarzeniu oraz formularz zapisu znajdują się na stronie organizatora.

 

Więcej informacji o FinCrime & Surveillance Summit można znaleźć na LinkedInie i Facebooku.

 

Standard Chartered

Jesteśmy wiodącą międzynarodową grupą bankową, działającą na niemal 60 z najdynamiczniej rozwijających się rynkach świata. W Polsce prowadzimy globalne centrum usług biznesowych, świadcząc naszym klientom wewnętrznym usługi z zakresu przeciwdziałania przestępczości finansowej, cyberbezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem płynności i innych. Naszym celem jest wspieranie ludzi i firm w osiąganiu sukcesów z wykorzystaniem naszej wyjątkowej różnorodności oraz naszego dziedzictwa i wartości wyrażonych w obietnicy naszej marki, Here for good.

Kontakt
Proidea Standard Chartered

Wydarzenia

Dziś jest 31 marca 2023

31 marca 2023
Studencki Nobel 2023
10 maja 2023 - 11 maja 2022
III Forum CFO STRATEGIES
17-18 maja 2023
Konferencja Strategie HR
Zobacz wszystkie

Podobne wydarzenia