Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
17 sierpnia
do 15 września
2010
Miasto:
Organizator:

Forum Praktyki Gospodarczej

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Już 15 września w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się Forum Praktyki Gospodarczej - otwarte, bezpłatne seminarium będące okazją do spotkania się najwybitniejszymi przedstawicielami polskiego biznesu i wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez najlepszych szkoleniowców.

Program Forum Praktyki Gospodarczej składa się z dwóch części. Pierwszą z nich będzie otwarty wywiad z Wojciechem Krukiem, który poprowadzi dziennikarz „Gazety Wyborczej", Tomasz Wysocki.

Wojciech Kruk to jeden z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców, Przewodniczący Rady Nadzorczej W.KRUK, Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo - Handlowej, Vice-Prezes Polskiej Rady Biznesu, senator II, III i IV Kadencji, a od 2005 Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej. W wywiadzie opowie między innymi o kulisach słynnego przejęcia firmy W. Kruk przez konkurencję.

Drugą częścią Forum Praktyki Gospodarczej są otwarte, bezpłatne warsztaty prowadzone przez przedstawicieli znanych firm i świata nauki. W tym roku odbędą się dwa warsztaty: „Nie traktuj wszystkich równo - wybór kluczowych klientów i marketing relacyjny w B2B" oraz „Oszczędności w zakupach".

Szczegóły

Kontakt
Wydarzenia

Dziś jest 27 maja 2024

Zobacz wszystkie