Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
26 czerwca
do 27 czerwca
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: V Financial Conferences

Funkcjonowanie Compliance w sektorze ubezpieczeń - akty prawne, trendy i wyzwania

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W dniach 26 - 27 VI 2013r w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie odbędą się warsztaty Funkcjonowanie Compliance w sektorze ubezpieczeń – akty prawne, trendy i wyzwania, których organizatorem jest V Financial Conferences.

Będzie to pierwsze w Polsce spotkanie skierowane tylko do ekspertów środowiska ubezpieczeniowego, które na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez V Financial Conferences.

Podczas warsztów omówione zostaną najbardziej palące aspekty prawne, trendy i wyzwania z jakimi na co dzień spotykają się specjaliści świata ubezpieczeń.

Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące budowy, polityki i procedur Compliance w Zakładach Ubezpieczeń. Pracownicy GIODO w swojej prezentacji omówią zmiany jakie niesie za sobą nowe Rozporządzenie UE. Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie przedstawi praktyczne podejście do nowych zmian w projekcie IMD II, a Kancelaria CMS Cameron McKenna omówi jego najważniejsze cele i założenia.

Na pytanie "Które obszary działalności Zakładów Ubezpieczeń czekają największe zmiany w związku z EMIR, PRiPS czy FATCA odpowiedzą m.in. Linklaters, Skandia czy Eksperci biorący udział w procesie legislacyjnym powyższych zmian.

Warsztaty zakończą się panelem dyskusyjnym, podczas którego wszyscy prelegenci wraz 
z uczestnikami podsumują szkolenie i odpowiedzą na pytania powstałe w jego  trakcie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, które będą doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami w branży ubezpieczeniowej.

Warsztaty kierujemy do wszystkich Zakładów Ubezpieczeń, a w szczególności do Specjalistów z departamentów:
  • Compliance
  • Prawnych
  • Aktuariatu
  • Audytu
  • Kontroli
  • Sprzedaży
  • Bezpieczeństwa
  • Zarządzania ryzykiem
Więcej informacji na stronie organizatora pod linkiem: