Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 kwietnia
do 9 maja
2011
Miasto:
Organizator:

Gala Programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Miejsce: Hotel Marriott

Najbliższa uroczysta Gala Programu Inwestor w Kapitał Ludzki odbędzie się 9 maja podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia branży HR w Europie Centralnej - XIII Kongresu Kadry, będącego jednocześnie 40. konferencją IFTDO World Conference & Expo. Warszawa stanie się wówczas stolicą światowego HR goszcząc 2 tys. uczestników z 50 krajów świata.

Gala programu to jeden z elementów pakietu możliwości promocyjnych z jakiego mogą korzystać Laureaci programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Program jest bowiem wyjątkową inicjatywą, która pozwala organizacjom na budowanie oraz wzmacnianie wizerunku pożądanego pracodawcy. Przyznanie prestiżowego Godła nie tylko potwierdza wysoką jakość polityki personalnej, ale otwiera drogę do skorzystania z różnorodnych możliwości promocji dla Laureatów.

Program Inwestor w Kapitał Ludzki to kompleksowy projekt badawczo - rozwojowy w Polsce, weryfikujący źródła i bariery efektywności pracowników w organizacji, dający precyzyjne wskazówki rozwojowe i proponujący konkretne działania naprawcze.

Celem Programu jest stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce, promowanie znaczenia inwestycji w kapitał ludzki jako najcenniejszego dobra przedsiębiorstw oraz gromadzenie wiedzy o wartościowych praktykach i inicjatywach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Godło Inwestor w Kapitał Ludzki to doskonałe narzędzie w działaniach z zakresu Employer Brandingu. Szczególnym działaniem na rzecz promocji laureatów jako pożądanych pracodawców jest współpraca z portalami rekrutacyjnymi, które przy ogłoszeniach laureatów zamieszczają informację lub znak graficzny informujący o posiadaniu przez firmę godła IwKL. Serwisy te umożliwiają również wybrania ogłoszeń pochodzących od laureatów czy przeszukania ogłoszeń laureatów programu.  Dla laureatów obowiązują również pakiety zniżek na ogłoszenia rekrutacyjne, profile pracodawców oraz uczestnictwo w internetowych targach pracy.

Od niedawna program IwKL został uzupełniony o usługi doradcze  realizowane w modelu audytu benchmarkowego współfinansowane ze środków Unii Europejskiej (PO IG 5.2) w ramach projektu Katalizator Innowacji. Usługi te obejmują m in. opracowania systemu kompetencji, przygotowanie opisu stanowisk pracy czy przygotowanie polityki oraz planu działań szkoleniowo - rozwojowych dla pracowników.

Więcej informacji na: www.inwestorwkapitalludzki.pl