Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
22 listopada
do 28 listopada
2011
Miasto:
Organizator:

„Grasz… tym razem nie o staż” – poznaj pytania i zgarnij nagrody!

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Druga edycja akcji specjalnej „Grasz... tym razem nie o staż" wystartowała. Po zalogowaniu się na stronie www.grasz.pl są już dostępne pytania konkursowe.

Od 21 do 28 listopada można wziąć udział w akcji specjalnej „Grasz ... tym razem nie o staż". Wystarczy zalogować się na stronie www.grasz.pl i odpowiedzieć na dziesięć krótkich pytań - dziewięć testowych i jedno otwarte.

- Uczestnicy jesiennego projektu odpowiadają na pytania związane z konkursem „Grasz o staż", dzięki czemu poznają jego zasady i łatwiej jest im w przyszłości grać o wakacyjną praktykę. Dodatkowo dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, w tym voucher na wycieczkę zagraniczną - mówi organizator konkursu w PwC, Anna Łukawska.

W tym roku w „Grasz... tym razem nie o staż" można wygrać voucher na wycieczkę o wartości 5 000 zł od biura podróży TUI Polska, ekskluzywne pióra wieczne ufundowane przez firmę Newell Rubbermaid, szkolenia z kompetencji miękkich organizowane przez Szkołę Negocjacji, Szkołę Treningu Grupowego oraz Grupę training&consulting, szkolenia specjalistyczne organizowane przez Akademię PwC, a także zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

- Ubiegłoroczny laureat dzięki „Grasz... tym razem nie o staż" spędził urlop na Fuerteventurze - ciekawe gdzie wybierze się tegoroczny zwycięzca... Do udziału w projekcie zapraszam studentów wszystkich lat studiów i zachęcam do śledzenia profilu "Grasz o staż" na portalu Facebook, gdzie zamieszczamy najświeższe informacje o naszej akcji - dodaje Anna Łukawska.

Więcej informacji o jesiennej akcji na www.grasz.pl.