Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 maja
2014
Miasto: Katowice
Organizator: Grupa Generali

I Forum Liderów Multiagencji Województwa Śląskiego

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Grupa Generali ma zaszczyt zaprosić na I Forum Liderów Multiagencji Województwa Śląskiego, które odbędzie się 19 maja 2014 r. w Katowicach w Hotelu Angelo**** (sala Rubin). Rozpoczęcie o godzinie 11.

Rezerwacja miejsc:
- forum@inkubatorsukcesu.pl lub 
- 801 014 450 (lub 32 793 90 37).

Najważniejsze korzyści, jakie będą wynikały z uczestnictwa w Forum:

1. Prezentacja skutecznego finansowo modelu biznesowego agencji ubezpieczeń na życie, dzięki któremu konkretne multiagencje realizują lub już zrealizowały plany sprzedażowe, a także osiągają osobistą satysfakcję finansową;

O atrakcyjności ww. modelu świadczą następujące cechy: jest sprawdzony, etyczny, kompletny oraz prosty, a osiągnięcie pierwszych sukcesów finansowych możliwe jest od ok. 3. tygodni od dnia wdrożenia. 

2. Mecenat nad Projektem Inkubator Sukcesu sprawuje Grupa Generali, jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. 

O sile projektu Inkubator Sukcesu stanowią unikalny pakiet narzędzi i rozwiązań wsparcia biznesu pośrednictwa ubezpieczeniowego. Co ważne, agencje i liderzy objęci projektem wypracowują i rozwijają własny sprawdzony finansowo model biznesowy przy równoczesnym utrzymaniu pełnej niezależności i odrębności organizacyjnej.

Podczas nieoficjalnej części Forum agenci, liderzy regionu, dyrektorzy centrali Generali oraz managerowie projektu (Natalia Prokaziuk, Tadeusz Janus) będą mieli okazję do swobodnej wymiany doświadczeń, przemyśleń oraz kontaktów. 

3. Prelegenci skupią się przede wszystkim na strategii działania na rynku wtórnym. Kierunki, w jakich zmienia się nasze dynamiczne otoczenie, sprawiają, że branża ubezpieczeniowa znalazła się w idealnym momencie, by zmienić sposób postrzegania klienta. Czas na nowe podejście do jego potrzeb, docelowego serwisu oraz analizy jego zasobów. Omawiane będą również strategie skutecznej rekrutacji oraz wdrażania w zawód agenta w oparciu o siłę rynku wtórnego. 

W celu rezerwacji miejsca  można się zgłaszać:
• pod adresem e-mailowym: forum@inkubatorsukcesu.pl podając swoje imię, nazwisko, miasto oraz numer kontaktowy lub
• telefonicznie pod numerem infolinii 801 014 450 (lub 32 793 90 37).

AGENDA:

11:00 Powitanie
11:15 SESJA I. Skuteczny finansowo model biznesowy
12:15 Przerwa kawowa
12:30 SESJA II. Strategie rozwoju agencji w obliczu przewidywanych zmian na rynku usług finansowych; rekrutacja, selekcja i wdrażanie w zawód agenta ubezpieczeń na życie
13:30 SESJA III. Wolne wnioski dyskusje i rozmowy kuluarowe


Kontakt
Katowice
Wydarzenia

Dziś jest 19 czerwca 2024

Zobacz wszystkie